Praktykant/ka w zespole HR Operations

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa KPMG

We are 207 000 awesome and ambitious people who create reality.

Czym zajmuje się zespół?
KPMG jest globalną organizacją niezależnych firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG działa w 147 krajach i zatrudnia ponad 219 000 pracowników w firmach członkowskich na całym świecie.

Aktualnie do naszego zespołu HR Operations poszukujemy kandydatów na stanowisko Praktykanta/ Praktykantki.

Twoje zadania
-wsparcie administracyjne zespołu HR Operations
-dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz firmy
-uzupełnianie i aktualizację arkuszy kalkulacyjnych oraz kadrowych baz danych (SAP w obszarze HR)
-archiwizację i porządkowanie dokumentów kadrowych
-pomoc w bieżących projektach z obszaru administracji kadrowej

Oczekujemy
-statusu studenta min. III roku studiów
-dyspozycyjności min. 35 godzin w tygodniu
-dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word)
-dobrej znajomości języka angielskiego
-chęci nauki, inicjatywy i zaangażowania
-umiejętności planowania i organizacji pracy własnej
-skrupulatności i dokładności
-umiejętności komunikacji i pracy w zespole

Oferujemy
-płatne praktyki
-możliwość pracy zdalnej
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia
-współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie
-stałą możliwość nauki i rozwoju
-dobrą atmosferę pracy

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.