Inżynier Serwisu

  • Pełny etat
  • Warszawa

Limes Machines Polska

PRACA DLA INŻYNIERA SERWISU – stałe wyjazdy głównie na terenie Polski

Opis pracodawcy:

Polskie przedstawicielstwo z siedzibą w Warszawie oferujące najnowocześniejsze maszyny i urządzenia na rynku farmaceutycznym, kosmetycznym i spożywczym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje inżyniera serwisu i wdrożeń.

Wymagania:

·       wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, mechatronika, automatyka, elektrotechnika, mechanika i kierunki pokrewne)

·       znajomość sterowników PLC będzie dodatkowym atutem

·       gotowość do szkoleń zagranicznych

·       dobra znajomość języka angielskiego konieczna w codziennych kontaktach z inżynierami i klientami

·       gotowość do częstych wyjazdów służbowych w Polsce i za granicą (UE)

·       prawo jazdy kat. B

·       mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie maszyn i urządzeń

Zakres obowiązków:

·       instalacja i naprawa maszyn i linii produkcyjnych w zakładach przemysłowych

·       wsparcie techniczne klienta

·       prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi maszyn

Firma oferuje:

·       długoletnie zatrudnienie – etat na podstawie umowy o pracę

·       liczne szkolenia zagraniczne

·       pracę w ustabilizowanej firmie międzynarodowej

·       pracę w zgranym zespole

·       atrakcyjne wynagrodzenie

·       niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego

·       wsparcie od zespołu inżynierów oddziałów firmy za granicą

Miejsce pracy:

·       praca mobilna – stałe wyjazdy od jednodniowych do kilkutygodniowych na terenie Polski a także za granicą

CV prosimy wysyłać na adres: biuro@limesmp.pl

W przypadku pytań prośba o kontakt telefoniczny: 728.509.611

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na biuro@limesmp.pl