Praktyki na stanowisku Geodeta

  • Praktyki
  • Grójec

Witryna internetowa MT-Projekt Sp. z o.o.

MT-Projekt Sp. z o.o. (Firma projektowo-budowlana)

Zajmujemy się projektowaniem dróg, sieci sanitarnych, teletechnicznych i elektroenergetycznych oraz obiektów inżynierskich. Realizujemy projekty i zadania na terenie Polski.

Obowiązki

  • wykonywanie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych
  • geodezyjna obsługa inwestycji (geodezyjne opracowanie projektu, tyczenie i inwentaryzacja robót drogowych i sieci uzbrojenia technicznego
  • wykonywanie map podziałowych
  • bieżąca weryfikacja oraz archiwizacja operatów geodezyjnych
  • wykonywanie pomiarów oraz przygotowywanie obmiarów robót

Wymagania

  • znajomość obsługi sprzętu oraz programów geodezyjnych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość programów branżowych (GEO-INFO, EWMAPA)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość platformy CAD
  • znajomość przepisów prawa

Oferujemy

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego
  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach
  • przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole
  • środowisko wspierające rozwój i nastawione na osiąganie sukcesów

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na biuro@mt-p.pl