Asystent/ka działu technicznego

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa OKAM CAPITAL Sp.z o.o.

OKAM CAPITAL to wiodąca firma deweloperska z wieloletnim doświadczeniem. Nasze inwestycje to nie tylko nowoczesne budynki mieszkaniowe, ale również wyjątkowe miejsca działań artystycznych i kulturalnych. Działamy na terenie całego kraju. Zespół tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów w Polsce oraz za granicą.

Zadania:

  • Wspomaganie działań Kierownika Projektu przy realizacji projektu;
  • Uczestnictwo w procesie formalno-prawnym i administracyjnym;
  • Współpraca z biurem projektowym;
  • Uczestnictwo w procesie uzyskiwania uzgodnień z urzędami i właścicielami nieruchomości oraz w uzyskaniu pozwoleń i decyzji administracyjnych;
  • Tworzenie pism, raportów, archiwizowanie dokumentów;
  • Wsparcie asystenckie działu technicznego.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne (mile widziani studenci ostatniego roku studiów);
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju;
  • Otwartość, umiejętność współpracy;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Proaktywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie;
  • Pakiet socjalny;
  • Możliwość rozwoju;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@okam.pl