Staż w Centrum Badawczo-Rozwojowym

  • Część etatu
  • Płock

Witryna internetowa ORLEN S.A.

Nr referencyjny: 1/AMP/2024

Data zakończenia publikacji: 21.04.2024

Twój zakres obowiązków

  • Udział w badaniach/obsłudze instalacji pilotażowych w tym: testowanie nowych katalizatorów, opracowanie nowych technologii badawczych, analiza wyników
  • Udział w badaniach laboratoryjnych w ramach oceny wyniku pracy instalacji pilotażowych w tym: przygotowanie wstępnego zakresu badania, materiałów, analiza wyników
  • Wstępna analizowania wyników procesów badawczych
  • Wsparcie przy realizowanych lub planowanych projektach badawczo-rozwojowych, m.in. przygotowanie analiz technicznych, materiałów informacyjnych oraz innych dokumentów korporacyjnych
  • Kompletowanie, analiza oraz ocena informacji dotyczących branży rafineryjnej, petrochemicznej oraz chemicznej w zakresie nowych technologii oraz nowatorskich rozwiązań
  • Poszukiwanie oraz analiza dostępnej dokumentacji konkursowej z zakresu dofinansowań na działalność B+R
  • Organizacja współpracy z partnerami zewnętrznymi ORLEN, spółkami z Grupy ORLEN, partnerami przemysłowymi i jednostkami naukowymi

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem V roku lub absolwentem studiów wyższych o jednym z preferowanych kierunków: technologia chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa, chemia techniczna, chemia zrównoważonego rozwoju, chemia aplikacyjna, inżynieria materiałowa
  • Dobrze znasz język angielski
  • Znasz pakiet MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Posiadasz wiedzę z branży rafineryjno – petrochemicznej oraz z zakresu nowych technologii paliwowych i innowacji
  • Posiadasz umiejętności analityczne
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Proaktywnie poszukujesz rozwiązań

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy
  • 6 miesięczny płatny staż
  • Elastyczny tryb pracy
  • Szkolenia merytoryczne i rozwój kompetencji miękkich
  • Praca w zawodzie
  • Odpowiedzialność za projekt/zadanie

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.orlen.pl.