Staż w Zespole Energetyki Odnawialnej

  • Staż
  • Płock

Witryna internetowa ORLEN S.A.

Nr referencyjny: 5/AMP/2024

Data zakończenia publikacji: 21.04.2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja współpracy z partnerami ORLEN – spółkami z Grupy ORLEN, firmami doradczymi, wykonawczymi, firmami zewnętrznymi
  • Opiniowanie dokumentacji technicznej i innych materiałów na etapie przygotowania oraz realizacji projektów Obszaru Energetyki w Grupie ORLEN
  • Przygotowanie wstępnych analiz technicznych dla ocenianych projektów
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych, dotyczących bieżących oraz planowanych projektów realizowanych przez Zespół Energetyki Odnawialnej
  • Opiniowanie dokumentacji technicznej projektów akwizycyjnych
  • Opiniowanie projektów / inicjatyw zgłaszanych na Komitet OZE
  • Wparcie w analizach zapisów umów O&M oraz w przygotowywaniu wstępnych koncepcji technicznych projektów PV

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem IV, V roku bądź absolwentem studiów wyższych
  • Znasz dobrze język angielski
  • Posiadasz wiedzę w zakresie trendów rozwojowych i nowych technologii wytwarzania w energetyce w oparciu o źródła OZE
  • Znasz tematykę budowy oraz działanie instalacji OZE
  • Potrafisz pracować z pakietem MS Office
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Proaktywnie poszukujesz rozwiązań

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy
  • 6 miesięczny płatny staż
  • Elastyczny tryb pracy
  • Szkolenia merytoryczne i rozwój kompetencji miękkich
  • Praca w zawodzie
  • Odpowiedzialność za projekt/zadanie

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.orlen.pl.