Staż w Dziale Wsparcia Technicznego w obszarze efektywności energetycznej

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa Siemens Sp. z o.o.

Nasze rozwiązania zmieniają przyszłość i towarzyszą Wam na każdym kroku. Projektujemy inteligentne budynki, wytwarzamy prąd i ciepło, a niemal każda linia produkcyjna zawiera komponenty Siemensa.

Posiadasz wykształcenie i wiedzę z zakresu energii cieplnej i elektrycznej, a także interesujesz się efektywnością energetyczną budynków? Chcesz poznać funkcje i specyfikę działania zespołu inżynierów w międzynarodowej firmie? Jeśli tak, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

W ramach stażu pozyskasz wiedzę  z obszaru energetycznych analiz infrastruktury technicznej budynków, a także rozwiniesz umiejętności niezbędne do przyszłej pracy w charakterze Młodszego specjalisty ds. Wsparcia Technicznego

Zostań kolejnym #FutureMaker i dołącz do naszego Programu Stażowego w Warszawie!

Jakie będą Twoje zadania?

Stała współpraca z Inżynierami Energii, przygotowanie analiz technicznych i rozwiązań modernizacyjnych pod kątem oszczędności energetycznych,
Kalkulacja oszczędności energetycznych,
Przygotowanie szacowanych kosztów proponowanych rozwiązań,
Wizje lokalne na obiektach, ocena stanu technicznego oraz potencjału oszczędności energii,
Kontakty z podwykonawcami w celu zebrania ofert na proponowane rozwiązania,
Współpraca z handlowcem w zakresie przygotowania projektu i oferty dla klienta.
Czego potrzebujesz, aby być #FutureMaker?

Ukończony IV rok studiów technicznych takich jak: Mechanika, Energetyka, Inżynieria środowiska i pokrewne;
Dyspozycyjność do pracy na pełen etat na czas trwania stażu, elastyczność godzin pracy oraz możliwość pracy zdalnej dwa/trzy dni w tygodniu;
Podstawowa wiedza z zakresu energii cieplnej i elektrycznej;
Dyspozycyjność do wyjazdów na projekty(ok. 33% czasu);
Atutem będzie wiedza z zakresu systemów grzewczych, wentylacyjnych lub systemów wytwarzania energii;
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
Prawo jazdy kat.B.
Zauważalna inicjatywa, chęć do nauki
Mamy Ci całkiem dużo do zaoferowania:

Roczny, płatny staż w innowacyjnej, renomowanej organizacji;
Indywidualny plan rozwoju i wsparcie Opiekuna stażu;
Poszerzenie wiedzy na temat systemów grzewczych, wentylacyjnych i systemów wytwarzania energii;
Zdobycie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów;
Dostęp do platformy e-learningowej;
Dobrą atmosferę w pracy i wsparcie doświadczonego zespołu;
Zyskanie kompetencji pozwalających na samodzielną pracę na stanowisku Młodszego specjalisty ds. Wsparcia Technicznego w dziale Efektywności Energetycznej;
Dla najlepszych Stażystów i Stażystek przewidujemy możliwość kontynuowania zatrudnienia.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Obejrzyj film o Siemensie w Polsce i odwiedź naszą stronę na Facebooku!

Więcej informacji o Programie Stażowym znajdziesz na stronie siemens.pl/staz

Jak do nas dołączyć?

Daj się poznać 😊

Prześlij nam swoje CV w j. polskim lub angielskim za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę jobs.siemens.com.