Specjalista koordynator / Specjalistka koordynatorka ds. połączeń transgranicznych

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Warszawska 165 05-520 Konstancin-Jeziorna

Podstawowy zakres obowiązków:

  • wyznaczanie zdolności przesyłowych połączeń transgranicznych KSE (obsługa oraz rozwój procesu)
  • udział w pracach międzynarodowych grup roboczych nad rozwojem i i wdrożeniem dedykowanych procesów
  • wykonywanie analiz systemowych i weryfikacja programów łączeniowych
  • uczestnictwo w pracach związanych z okresowymi planami wyłączeń

Wymagania:

  • kierunkowe wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym charakterze
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1 – Intermediate
  • gotowość do pracy w międzynarodowym otoczeniu
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • umiejętności analityczne
  • rzetelność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • czytelne i transparentne warunki zatrudnienia w firmie przewidywalnej biznesowo
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych.
Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.
PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”), informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych są Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. (PSE S.A.) z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie, ul. Warszawska 165, 05-520 Konstancin-Jeziorna. Kontakt z inspektorem ochrony danych w PSE S.A. jest możliwy pod numerem telefonu 22 242 26 00 oraz za pośrednictwem poczty e – mail (adres e – mail: daneosobowe@pse.pl) lub na adres siedziby Spółki wskazany powyżej.

Pani/Pana dane osobowe zawarte w aplikacji o zatrudnienie będą przetwarzane:

a) w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na PSE S.A. (art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku z przepisami Kodeksu pracy), a w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);

b) dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);

c) w celu weryfikacji posiadanych przez Panią/Pana kwalifikacji i umiejętności oraz ustalenia warunków współpracy – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest weryfikacja kandydatów do pracy oraz określenie warunków ewentualnej współpracy z Panią/Panem;

d) w zakresie informacji dotyczących karalności, w tym informacji, czy Pani/Pana dane osobowe są zgromadzone w Krajowym Rejestrze Karnym, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z udzieleniem dostępu do informacji o bezpieczeństwie obiektu infrastruktury krytycznej – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na PSE S.A. (art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z art. 6d ust. 1 ustawy o zarządzaniu kryzysowym);

e) w celu poznania Pani/Pana opinii na temat procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez PSE S.A. – podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na stałym doskonaleniu procesu rekrutacji w PSE S.A. (art. 6 ust. 1 lit. f RODO);

f) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez PSE S.A. – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes PSE S.A. (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.