Sprzedawca

DELI

Koncept DELI w Warszawie mają już 6 punktów – tworzymy specjalistyczne delikatesy śródziemnomorskie z dużym naciskiem na rzemieślniczych producentów. Jesteśmy również importerem wina więc przeprowadzamy specjalne szkolenia, które przydadzą się naszemu zespołowi na całe życie. Szukamy młodych, otwartych ludzi na stanowisko Sprzedawcy/Doradcy klienta. DELI to start up więc stale rośniemy – do końca 2021 mamy przewidziane otwarcie 10 lokalizacji – osoby, które nawiążą z nami współpracę będą miały możliwość rozwoju swojej kariery w dziale handlowy, marketingu czy w dziale zakupów.

Delikatesy Deli szukają sprzedawcy.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się koncercie specjalistycznych delikatesów DELI food&wine
  • Wynagrodzenie w zależności od umiejętności/doświadczenia-ustalane indywidualnie
  • rodzaj umowy – okres próbny na umowę zlecenie
  • Szkolenia: z win i wybranych producentów foodowych
  • Rabaty pracownicze
  • Pracę w przyjaznym i uśmiechniętym zespole

Wymagania:

  • Zaangażowanie , dyspozycyjność, chęć do pracy i nauki
  • Mile widziane doświadczenie w branży winiarskiej lub gastronomicznej
  • Podstawy znajomości języka angielskiego
  • Pozytywne nastawienie i chęć dzielenia się wiedzą z Klientem

Obowiązki:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi
  • Zapewnienie odpowiedniego funkcjonowania sklepu
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Obsługa dostaw
  • Dbanie o estetyczny wygląd i właściwą  ekspozycję towaru
  • Dbanie o czystość w sklepie i na przyległym przy sklepie terenie.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@delisklep.pl