Junior Data Scientist/Data Engineer

2.       INSTITUTION DATA:

a.       COMPANY NAME: Strom Power, LLC

b.       ADDRESS: 6750 N. Andrews Ave Suite 200 Fort Lauderdale, FL 33309

3.       PERSON SUBMITING OFFER:

a.       FIRST AND LAST NAME: Mateusz Baryła

b.       PHONE: 882173958

c.       E-MAIL: mateusz.baryla@strompower.com

4.       Oferta pracy:

a.       Stanowisko: Junior Data Scientist/Data Engineer

b.       Opis stanowiska:

Strom Power, LLC jest międzynarodową firmą działającą na rynkach energii, założoną w Stanach Zjednoczonych z biurem w Warszawie. Firma ściśle współpracuje z Politechniką Warszawską w kwestii rekrutacji przyszłych analityków.

Szukamy kandydatów na stanowisko Junior Data Scientist/Data Engineer. Jeśli masz solidne podstawy oraz chcesz się rozwijać w obszarze analizy danych, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Jako Junior Data Scientist będziesz projektował/a i implementował/a narzędzia bazujące na sztucznej inteligencji w celu maksymalnego wykorzystania potencjału gromadzonych danych, wspomagania analizy rynków oraz automatyzacji i optymalizacji procesów wewnątrz firmy.

Naszą firmową kulturę wyróżnia przedsiębiorcze podejście, brak biurokracji, a awans zawodowy i wysokie wynagrodzenie oparte jest na zasługach i wynikach pracy.

Nie znajdziesz nas w Internecie, ponieważ mamy bardzo ścisłą politykę prywatności i jest to sposób, dzięki któremu jesteśmy w stanie utrzymać nasze plany biznesowe i strategie poza konkurencją.

Miejsce pracy: centrum Warszawy (ul. Krucza).

c.       Wymagania konieczne:

·         tytuł magistra (lub ostatni semester studiów) na kierunkach związanych z IT – mile widziana specjalizacja w analizie danych,

·         dobra znajomość języka Python,

·         dobra znajomość SQL i baz danych (najlepiej MySQL),

·         znajomość zagadnień Machine Learning,

·         umiejętności analityczne, pozwalające na wyciąganie wniosków z danych pochodzących z wielu źródeł,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         motywacja i chęć uczenia się,

·         dobra organizacja pracy.

d.       Mile widziane:

·         dobra znajomość bibliotek Python: numpy, pandas, matplotlib, scikit-learn, Sci-Py,

·         samodzielnie wykonane projekty (np. podczas studiów) – pochwal się wynikami swojej pracy,

·         dobra znajomość języka angielskiego,

·         wykształcenie również w kierukach związanych z Elektrotechniką (nie jest to warunek konieczny).

e.       Typ umowy: Umowa o pracę

f.        Dodatkowe informacje:

·         ciekawe i zyskowne ścieżki kariery,

·         atrakcyjne wynagrodzenie bazujące na posiadanych umiejętnościach, zaangażowaniu i efektywności,

·         odpowiednie szkolenia w celu zapoznania się z działalnością firmy,

·         lekcje angielskiego i prywatną opiekę medyczną.

g.       Sposób aplikacji: CV po polsku lub angielsku prosimy wysłac na adres: hr@strompower.com W tytule prosimy zamieścić: “Recruitment process for Junior Data Scientist”

Prosimy zamieścić w CV następującą klauzulę: “I agree to the processing of my personal data by Strom Power, LLC for the purpose of recruiting for the position I have applied for based on Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 and the Personal Data Protection Act of 10 May 2018. (Journal of Laws of 2018, item 1000)”.

h.       Osoba kontaktowa: Mateusz Baryła, e-mail: mateusz.baryla@strompower.com

i.         OFFER VALID UNTIL: –

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na mateusz.baryla@strompower.com