DevOps Engineer

Witryna internetowa TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków

  • automatyzacja procesów zarządzania siecią kilkunastu serwerów Linuxowych;
  • zarządzanie konfiguracją i monitoring;
  • prowadzenie wdrożeń i tuningu;
  • praca przy realizacji międzynarodowych projektów;
  • tworzenie dokumentacji technicznej związanej z realizowanymi zadaniami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie przy administracji Linux;
  • znajomość Python;
  • znajomość Docker;
  • znajomość PXE;
  • znajomość LDAP;
  • znajomość Puppet;
  • znajomość Ansible;
  • znajomość Grafana do analizowania i wizualizacji danych;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie ze specjalistycznej literatury oraz na swobodne komunikowanie się w ramach międzynarodowych projektów;
  • pasja w działaniu, umiejętności analityczne;
  • komunikatywność, zaangażowanie oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze;
  • dodatkowym atutem będzie: znajomość GitLab i GitLab CI, podstaw elektroniki, znajomość React.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe;
  • mentoring;
  • szkolenia wewnątrzfirmowe;
  • szkolenia zewnętrzne;
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych;
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie.

To oferujemy

  • atrakcyjna i stabilna praca dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego;
  • swobodna atmosfera pracy w młodym zespole;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z zaawansowanymi technologiami;
  • opieka medyczna, karta sportowa, premia roczna uzależniona od wielkości zysku Spółki, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych;
  • prywatna opieka medyczna;
  • dofinansowanie nauki języków;
  • ubezpieczenie na życie;
  • owoce/kawa/herbata;
  • parking dla pracowników;
  • dodatkowe świadczenia socjalne;
  • program rekomendacji pracowników;
  • pikniki rodzinne.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.pracuj.pl.