Digital Media Buyer

Witryna internetowa Whitefly sp. z o. o.

Performance marketing

Whitefly to start-up działający w branży marketingu internetowego. Firma realizuje projekty związane z planowaniem i zakupem mediów. Tworzymy własne narzędzia zwiększające efektywność Performance Marketingu.

Zadania:

– Przygotowanie, bieżące monitorowanie i optymalizacja kampanii internetowych
– Wdrażanie nowych rozwiązań, generowanie nowych pomysłów dotyczących budowy i optymalizacji kampanii
– Obsługa i konfiguracja narzędzi analitycznych
– Wsparcie w pozyskiwaniu nowych partnerów
– Negocjacje z partnerami
– Śledzenie trendów, konkurencji i analiza rynku

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie,
– Realny wpływ na prowadzone projekty i szeroki zakres odpowiedzialności dostosowany do indywidualnych talentów
– Premia uzależniona od wyników
– Pracę w młodym zespole
– Luźną, nieformalną atmosferę
– Pełne przeszkolenie w dziedzinie marketingu internetowego
– Elastyczne godziny pracy
– Możliwa jest częściowa praca zdalna

Wymagania:

– Praktyczna umiejętność pracy z danymi
– Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania
– Analityczne myślenie, umiejętność wyciągania wniosków
– Zaangażowanie, proaktywność
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
– Dyspozycyjność minimum 160h miesięcznie

Mile Widziane:

– Znajomość google analytics/yandex metrica/hotjar
– Znajomość html
– Znajomość programów graficznych photoshop/gimp
– Znajomość programu Excel

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na info@whitefly.pl