Konstruktor Projektant Układów Elektrycznych

Witryna internetowa WSK PZL-Świdnik S.A.

Zadania:

• Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej w zakresie układów elektrycznych,  nawigacyjnych, radiowych i innych, potrzebujących do działania energii elektrycznej,
  • Udział w tworzeniu Wymagań Technicznych i Założeń Projektowych,
  • Analiza niezgodności wykonywania części na wydziałach produkcyjnych, a także niezgodności powstałych w czasie eksploatacji oraz prób (stoiskowych, naziemnych
    i w locie),
  • Udział w prowadzonych pracach certyfikacyjnych przez opracowanie analiz zgodności projektu z przepisami lotniczymi.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z elektryką, elektroniką, elektrotechniką),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle maszynowym na stanowiskach związanych z projektowaniem
  • Umiejętności techniczne: znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD, NX, CATIA)
    lub innego programu inżynierskiego, wiedza na temat układów elektrycznych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1/B2,
  • Kompetencje miękkie: umiejętność pracy zespołowej, orientacja na cel, dobra organizacja pracy, przejmowanie własnej inicjatywy, odpowiedzialność.

• Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Opiekę medyczną i pakiet socjalny.

Od 2010r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Jesteśmy kluczowym integratorem polskiego sektora lotniczego.

Na kartach historii lotnictwa zapisaliśmy się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a nasza 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie. Obecnie rozwijamy się jako Centrum Doskonałości Struktur Lotniczych, dysponując pełną zdolnością przemysłową w tym zakresie i ściśle współpracując z innymi zakładami naszej Grupy.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę aplikuj.hrlink.pl.