Spotkania z pracodawcami - baner.

Drodzy Studenci,

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na Cykl Spotkań z Pracodawcami, organizowane przez Biuro Karier Wojskowej Akademii Technicznej.

Spotkania będą miały miejsce na platformie MS Teams w formie online.

Proponujemy Wam bogaty wachlarz tematów. Dowiecie się min. o działalności, celach, pasjach, procesach rekrutacyjnych poszczególnych firm. Będą to z pewnością bardzo inspirujące spotkania. Kto wie, może to właśnie podczas tych wystąpień znajdziecie swojego wymarzonego pracodawcę?

Harmonogram spotkań:
MAJ 2022 r.

 

-Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. – 19 maja godz. 15:15

Temat spotkania: Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. – Dlaczego my?

Szanowni Studenci i Absolwenci,

19 maja 2022 r. o godz. 15:15 w Auli Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania odbędzie się kilkudziesięciominutowe spotkanie z przedstawicielami Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A., podczas którego przedstawiony będzie zakres działań i cele obszaru pracy w PGZ S.A. Przedstawione będą propozycje PGZ S.A. w zakresie praktyk studenckich oraz ofert pracy. Przedstawienie będą również korzyści wynikające z odbywania praktyk lub podjęcia zatrudnienia w PGZ S.A., a także chętnie odpowiedzą na ewentualne pytania.

 

“Jesteśmy jedną z największych grup kapitałowych w Polsce. Skupiamy kilkadziesiąt najważniejszych dla polskiego przemysłu obronnego zakładów produkcyjnych, serwisowych i ośrodków badawczo-rozwojowych. Dysponujemy szeregiem nowoczesnych produktów, znajdujących się na wyposażeniu Sił Zbrojnych RP i formacji sojuszniczych. Jesteśmy idealnym miejscem dla osób pragnących współtworzyć jedną z największych firm zbrojeniowych w Europie.”

Zapraszamy

Zapisz się: https://forms.office.com/r/zkR8XQ9zHg

Kwiecień 2022 r.
General Electric Gas Power. 28 kwietnia godz. 15:05

Temat spotkania: GE GAS POWER w Polsce i globalnie – dlaczego warto do nas dołączyć? Firma GE Gas Power oferuje innowacyjne rozwiązania dla rynku energetycznego globalnie, także w Polsce. Inżynierowie, których zatrudniamy cenią ogromne możliwości wszechstronnego rozwoju, prace w zróżnicowanym środowisku oraz wpływ na transformację energetyczną.

Omówimy działalność firmy globalnie i lokalnie z uwzględnieniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie transformacji energetycznej. Przedstawimy program rozwoju w GE Gas Power dla inżynierów na początku kariery oraz inne możliwości rekrutacyjne.

Służba Wywiadu Wojskowego, 28 kwietnia 2022 r. godz. 15:15

28 kwietnia 2022 r. o godz. 15:15 w Auli Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania odbędzie się kilkudziesięciominutowe spotkanie z przedstawicielami Służby Wywiadu Wojskowego, podczas którego oficerowie omówią zakres odpowiedzialności i zadań SWW, charakter pracy oraz zatrudnienia (szczególnie z perspektywy spraw interesujących kandydata, czyli lokalizacja i czas pracy, możliwości rozwoju, benefity, uposażenie, wady i zalety pracy w wywiadzie itd.), a także chętnie odpowiedzą na ewentualne pytania.
Będzie to unikalna okazja zapoznania się z ofertą pracy w Instytucji, której zagranicznymi odpowiednikami są m.in. amerykańskie DIA, brytyjskie MI6 czy chociażby rosyjskie GRU. Przekonacie się, że “nie taki diabeł straszny jak go malują” i że tak naprawdę większość z Was ma możliwość aplikowania do pracy/służby w tak elitarnej “firmie”, gdzie następnie będziecie mogli się rozwijać i wykorzystywać potencjał intelektualny dla dobra własnego oraz bezpieczeństwa Polski. Zatem jeśli jesteście dobrymi informatykami, elektronikami, programistami, logistykami, księgowymi, prawnikami itd., znacie języki obce, czujecie że macie umysł analityczny lub charakter oficera operacyjnego, to spotkanie jest dla Was. Zapraszamy.

Skip to content