HR dla cyberJuniora – jak rozpocząć pracę w cyberbezpieczeństwie”.

Z przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie dla studentów zorganizowane przez Cyber Women Community we współpracy ze Standard Chartered Bank

“HR dla cyberJuniora – jak rozpocząć pracę w cyberbezpieczeństwie”.

Spotkanie odbędzie się on-line 22 kwietnia br. o godz. 17.00

👉 Jak będąc studentką lub świeżo upieczoną absolwentką studiów różnego szczebla stawiać pierwsze kroki w świecie cyberbezpieczeństwa i rozpocząć budowanie swojej kariery zawodowej w tym obszarze?

👉 Na co osoby zatrudniające zwracają uwagę?

👉Jak się najlepiej zaprezentować, a czego lepiej unikać?

👉 Co powinno się znaleźć w  CV kandydata na stanowiska w obszarze cyberbezpieczeństwa, który nie posiada lub ma niewielkie doświadczenie zawodowe?

Zapraszamy do udziału w ✨ indywidualnych sesjach mentoringowych ✨ z pracownikami @StandardCharteredBank, którzy podpowiedzą jak kształtować swoją ścieżkę kariery, żeby zdobyć pracę z misją oraz w jakim kierunku podnosić swoje kwalifikacje, aby otrzymać wymarzoną pracę.

Zapewniamy:

• ogromną dawkę inspiracji i motywacji,
  • udział w sesji Q&A, w której odpowiemy na Wasze pytania.

Więcej informacji o spotkaniu TUTAJ oraz w załączonych plikach.

W maju zapraszamy na kolejne spotkanie z serii  „Inwestuj w siebie – gdzie szukać doświadczenia w cyberbezpieczeństwie”. Więcej informacji już wkrótce.

Więcej o Cyber Women Community oraz naszej społeczności na LinkedIn