Jak uczyć biznesu (a nie o biznesie) na uczelni – webinar

Revas to grupka fajnych, zafascynowanych przedsiębiorczością ludzi, którzy chcą aby zajęcia były bardziej angażujące i praktyczne. Zespół Revas za cel obrał sobie zmianę sposobu nauczania opartego jedynie na teorii, wprowadzając narzędzia do praktycznej nauki zakładania i prowadzenia biznesu. Na co dzień są wyznawcami filozofii profesora W.D. Bygrave z Babson College, który w jednej ze swoich publikacji pisze: „Przedsiębiorczość może być przedmiotem nauczania, chociaż nie możemy zagwarantować, że stworzymy nowego Billa Gatesa, tak samo jak profesor fizyki nie ma gwarancji, że wykształci nowego Alberta Einsteina, a trener tenisa wychowa nową Serenę Williams” ale powinniśmy jej uczyć i to uczyć jak najbardziej praktycznie jak się da. Właśnie dlatego nasz zespół codziennie z pasją pracuje nad produktem, który przygotuje uczestników do wejścia w świat biznesu.

Nasze cele i wartości

1. Zmniejszyć odsetek upadających młodych firm
  2. Angażować uczestników zajęć
  3. Połączyć teorię z praktyką
  4. Pomóc realizować marzenia o własnym biznesie
  5. Uzmysłowić wartość analityki biznesowej

Zapraszamy na webinar „Jak uczyć biznesu (a nie o biznesie) na uczelni”, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak można uczyć biznesu w praktyce oraz rozwijać kompetencje menadżerskie studentów z wykorzystaniem Branżowych Symulacji Biznesowych Revas.

To właśnie takie uczelnie jak Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego są często miejscem, gdzie powstają pierwsze studenckie firmy.

Podczas godzinnego spotkania pokażemy Ci sposób na praktyczną naukę biznesu z wykorzystaniem Branżowych Symulacji Biznesowych od Revas! Poznasz nowe narzędzie. Zyskasz inspiracje na zajęcia. Zapisz się już teraz!

Dlaczego Branżowe Symulacje Biznesowe?

Branżowe Symulacje Biznesowe mogą zmienić tradycyjne zajęcia ze studentami w ekscytującą grywalizację między wirtualnymi przedsiębiorstwami. Według oceny Education Alliance Finland dotyczącej jakości edukacyjnej gier, symulacje rozwijają zestaw umiejętności biznesowych z zakresu m.in.: biznesu i przedsiębiorczości, zarządzania firmą, marketingu, ekonomii i finansów.

Korzyści

1. W trakcie webinaru uczestnicy poznają innowacyjne narzędzia dydaktyczne w postaci Branżowych Symulacji Biznesowych.
  2. Poznasz narzędzie, które sprawi, że Twoje zajęcia będą bardziej praktyczne, a Ty staniesz się mentorem dla studentów.
  3. Dowiesz się jak angażować studentów zarówno podczas zajęć stacjonarnych jak i online.
  4. Poznasz sposoby na rozwój kompetencji menadżerskich studentów z wykorzystaniem Branżowych Symulacji Biznesowych Revas.

19 maj 2021.

Godzina: 17:00 – 18:00

Miejsce: https://revas.pl/webinar-pokazowy-dla-uczelni/

Do zobaczenia na webinarze!