wydarzeniu online – praca w Barcelonie !

Szukasz nowej pracy cyfrowej?

Weź udział w naszym nowym wydarzeniu online, aby znaleźć swoją następną cyfrową pracę w Barcelonie! Chcesz wiedzieć o możliwościach zawodowych? Chcesz przenieść się do jednego z najbardziej tętniących życiem centrów IT na świecie? Barcelona łączy w sobie przyjazne społeczeństwo, dobrą pogodę, doskonałą jakość życia i ekscytujące firmy do pracy. Wydarzenie odbędzie się w tygodniu 7-16 czerwca . Przez cały tydzień będziemy organizować dla Was różne rozmowy kwalifikacyjne z rekruterami z uczestniczących firm. Capgemini, Ocado, Bayer, Zurych, Everis i wiele więcej! Po wywiadach, w czwartek 17 czerwca, odbędzie się praktyczne seminarium internetowe “Przeprowadzka do Barcelony: nowa praca, nowe życie” o życiu w Barcelonie z poradami i pytaniami i odpowiedziami, aby ułatwić przeprowadzkę do miasta. Gotowy, aby dowiedzieć się, które przedsiębiorstwa są głodne, aby przyciągnąć nowe talenty cyfrowe?

Sprawdź wszystkie filmy firm i dowiedz się, które projekty i oferty pracy są dla Ciebie najlepsze. Jeśli lubisz tworzyć oprogramowanie, pracować z bazami danych, projektować nowe produkty i być częścią cyfrowej transformacji dołącz do nas i rozpocząć nową zawodową przyszłość. Zapisy trwają do 23 maja

Firmy szukają m.in.:

✔ programistów frontendowych i backendowych,
✔ projektantów aplikacji,
✔ specjalistów Big Data,
i wielu innych.

Zachęcamy do udziału w spotkaniach online w trakcie których będzie można odbyć rozmowy kwalifikacyjne z rekruterami z najbardziej innowacyjnych firm w Barcelonie.
Termin zgłoszeń: 23/05/2021
Zapisy i informacje: https://tiny.pl/rvw9t


Skip to content