Festiwal Ochotników Warszawskich! 9-11 czerwca 2021

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Ochotników warszawskich! Festiwal odbędzie się w dniach 9-11 czerwca i w tym roku będzie miał formę hybrydową: zapraszamy na akcję wolontariacką w przestrzeni miejskiej oraz wydarzenia online. Tematem przewodnim tegorocznego Festiwalu będzie wolontariat nieoczywisty. Spotkajmy się z warszawskimi organizatorami i koordynatorami wolontariatu, aby wspólnie odkryć inspirujące pomysły na działania i popracować nad własną kreatywnością!
 
9 czerwca – Akcja wolontariacka „Pies przewodnik – wstęp bez przeszkód”
Każdy może zostać wolontariuszem, którego celem przez jeden dzień będzie edukacja na temat dostępności przestrzeni publicznej dla osób z psami przewodnikami. 

10 czerwca, godz. 12:00 – Warszawska Debata Wolontariacka online „Rola wolontariatu w budowaniu kariery zawodowej i osobistej”
Debata z udziałem przedstawicieli Fundacji Academia Iuris, Fundacji Big Brother Big Sister oraz Mondelez Polska.

10 czerwca, godz. 13:30 – Warsztaty online „Mural – praktyczne narzędzie spotkań online”
Funkcje i wykorzystanie wirtualnej tablicy Mural w organizacji wolontariatu.

11 czerwca, godz. 10:00 – Warsztat online „Skąd brać pomysły do działania? Warsztat o kreatywnej pracy zespołowej”
Dla uczestników gwarantowany przypływ dobrych pomysłów!

9-11 czerwca – Dobre praktyki wolontariatu nieoczywistego od trzech organizatorów wolontariatu, prezentowane w aktualnościach naszego portalu. Publikowane codziennie!  Udział w wydarzeniu
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy.
Szczegółowe informacje o Festiwalu oraz formularze zgłoszeniowe.
Do zobaczenia!

Festiwal realizowany jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.

 
Skip to content