BIK – Webinar – „Wiarygodność i bezpieczeństwo w niebezpiecznych czasach”

Czy jesteśmy bezpieczni w niebezpiecznych czasach?

Jak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Biura informacji Kredytowej, 67% osób uważa, że w czasie pandemii ryzyko wyłudzenia danych osobowych wzrosło. Czy więc nasze dane mogą być wykorzystane bez naszej wiedzy? Czy powinniśmy się tym przejmować? Zdecydowanie! Każdego dnia skradzione dane wykorzystywane są do wyłudzania kredytów, zawierania fałszywych umów z operatorem telekomunikacyjnym czy zakładania fałszywej działalności gospodarczej. Tylko w IV kwartale 2020 zablokowano wyłudzenia kredytów na

61,3 mln zł.  Przestępcy stosują też wobec nas socjotechniki, w wyniku których nieświadomie podajemy dane złodziejowi i stajemy się ofiarą oszusta.

Dlatego już 16 czerwca br. o godz. 13.00, zapraszamy na webinar „Wiarygodność i bezpieczeństwo w niebezpiecznych czasach”, który poprowadzą:

  • Piotr Żmudzki – Koordynator Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem (NZB)
  • Andrzej Karpiński – Dyrektor ds. bezpieczeństwa Biura Informacji Kredytowej  (BIK)

Wydarzenie organizowane jest przy współpracy WAT z Biurem Informacji Kredytowej i Programem Nowoczesne Zarządzanie Biznesem. Realizowane będzie na platformie Click Meeting. W ciągu dwóch godzin spotkania poruszone zostaną kwestie budowania i monitorowania historii kredytowej oraz ochrony przed wyłudzeniem kredytu. Powiemy o rodzajach zagrożeń, technikach stosowanych przez złodziei, efektach i skutkach dla osób, które zostały dotknięte takim działaniem. Nie zabraknie też kwestii technicznych w kontekście ochrony przed cyberatakami.

Każdy uczestnik może utrzymać certyfikat udziału w webinarze i wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Zapraszamy!

16 czerwca 2021, godz. 13.00- 15.00

Rejestracja: Uczestnik: https://nzb.clickmeeting.com/wiarygodnosc-i-bezpieczenstwo-w-niebezpiecznych-czasach-wyklad-dla-wojskowej-akademii-technicznej/register?_ga=2.112771469.824817582.1622786166-1420463143.1605271663

Skip to content