Krajowe Eliminacje SkillsPoland 2021 – nowy termin zgłoszeń

Budownictwo cyfrowe/BIM

Krajowe Eliminacje SkillsPoland 2021 do WorldSkills Szanghaj 2022

Czym jest WorldSkills?

Już w październiku, na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej w Krakowie po raz pierwszy odbędą się Krajowe Eliminacje SkillsPoland 2021 do międzynarodowego konkursu WorldSkills, który odbędzie się 12-17 października 2022 roku w Szanghaju.

WorldSkills to największe na świecie zawody umiejętności branżowych, które skupiają ponad 1300 zawodników z 85 państw. Rywalizacja toczy się w ponad 60 konkurencjach z 6 obszarów: technologia informatyczna i komunikacyjna, produkcja i inżynieria, technologia budownictwa, transport i logistyka, usługi społeczne i osobiste, sztuka i moda.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs jest skierowany do uczniów, studentów i osób pracujących w przedziale wiekowych 18-26 lat. W etapie krajowym w ciągu 2 dni zmierzą się najlepsi zawodnicy z całej Polski, aby wyłonić najlepszego, który będzie nas reprezentował na międzynarodowym finale. Wszelkie informacje oraz formularze rejestracyjne można znaleźć na stronie wydarzenia: https://worldskillspoland.org.pl/skillspoland2021-krakow . Organizatorem wydarzenie jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Skills Poland, a Partnerami: Politechnika Krakowska, Tech Data, AEC Design.

Dlaczego warto wziąć udział w WorldSkills?

Głównymi celami przyświecającymi od ponad 70 lat idei WorldSkills jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych, wymiana dobrych praktyk oraz budowanie wizerunku szkolnictwa branżowego. Zawodom towarzyszą rozmaite pokazy, występy i konferencje, a na miejsce zjeżdżają się przedstawiciele wiodących firm z całego świata, aby szukać potencjalnych pracowników i managerów.

Więcej informacji na stronie https://worldskillspoland.org.pl/

Skip to content