Dołącz do programu praktyk studenckich WASKO 2022

Jeśli jesteś studentem 3,4,5 roku i chcesz świadomie kierować swoją karierą, pod okiem doświadczonych specjalistów, to serdecznie zapraszamy na praktyki w firmie WASKO SA.

Jesteśmy Grupą Kapitałową, która razem z podmiotami powiązanymi, tworzy jedną z największych polskich firm wdrażających nowoczesne technologie. Dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, transportowego, finansowego, ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania systemów informatycznych, teleinformatycznych, automatyki i elektroniki. Specjalizujemy się też w projektowaniu, budowie i utrzymaniu sieci telekomunikacyjnych oraz integracji różnych typów sieci ze szczególnym uwzględnieniem sieci szerokopasmowych. Jesteśmy stabilnym i bezpiecznym partnerem dla naszych zleceniodawców jak i podwykonawców. Od lat dbamy o to aby marka WASKO była synonimem solidności.

Stawiamy na młodych

Jesteśmy młodym (średnia wieku 31 lat), nowocześnie zorganizowanym, w pełni zinformatyzowanym przedsiębiorstwem, zbudowanym na solidnych podstawach finansowych, osiągającym poważne sukcesy w wielu dziedzinach życia gospodarczego kraju. Możemy Ci zaoferować:
• 30 lat doświadczenia technologicznego
• Pracę pod skrzydłami doświadczonych liderów
• Elastyczne podejścia do rozwoju i budowania kompetencji
• Wsparcie przy realizacji prac magisterskich i doktoranckich

Gwarantujemy interesujące tematy, kontakt z wiodącymi technologiami, udział w dużych i innowacyjnych projektach.
Współpracujemy z najlepszymi producentami rozwiązań teleinformatycznych, takimi jak: Juniper, Cisco, Nokia, Palo Alto, Fortinet, Forcepoint, Hitachi, Dell, VMware, Fujitsu, HP, SAS i wiele innych …

Skip to content