Audit OdyssEY, czyli sprawdź czy audyt to Twój żywioł

Audit OdyssEY, czyli sprawdź czy audyt to Twój żywioł

Audit OdyssEY to konkurs przeznaczony dla studentów, którzy chcą sprawdzić jak działa biznes od środka. W ramach kolejnej już edycji wszyscy chętni, będą mogli zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez Audytorów EY. Zapisy trwają do 17 marca, a na zwycięzców czeka łącznie 36 700 PLN w złocie oraz możliwość odbycia stażu w EY bez procesu rekrutacji.

Audyt to jedna z najbardziej pasjonujących dziedzin w profesjonalnym doradztwie biznesowym. Audytorzy niczym finansowi detektywi poznają wszystkie tajemnice przedsiębiorstwa zanim wydadzą swoją ocenę. To niezwykle ciekawe, ale jednocześnie odpowiedzialne zajęcie. Warto mieć tego świadomość przed rozpoczęciem swojej kariery. Dlatego przygotowane przez nas zadania będą w możliwie jak największym stopniu odwzorowywać zawodowe wyzwania – mówi Wioleta Fortuńska, Manager, Audyt EY

Konkurs Audit OdyssEY składa się z trzech etapów. Pierwszy to interaktywny test online z wiedzy na temat rachunkowości i finansów. W drugim na uczestników czeka certyfikowany cykl spotkań warsztatowych. Odbywać się one będą w godzinach popołudniowych i kończyć testem. Podczas ostatniego etapu uczestnicy zostaną połączeni w zespoły. Następnie odbędą spotkania z przedstawicielami spółek, w oparciu o które przygotują prezentację i przedstawią ją przed klientem.

Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 36 700 PLN. Każdy z członków najlepszego zespołu otrzyma złoto o wartości ok. 5000 PLN. W przypadku drugiego miejsca będzie to ok. 2500 PLN, a trzeciego – ok. 1300 PLN. Kwoty są orientacyjne, gdyż nagrody będzie można wymienić w dowolnej mennicy po kursie złota w konkretnym dniu.

Zgłoszenia do konkursu rozpoczęły się 14 lutego i potrwają do 17 marca. Drugi etap rozpocznie się 7 kwietnia, a finał zaplanowano na 12 maja. Wszystkie informacje o konkursie znajdują się na stronie – www.auditodyssey.pl

Skip to content