Program Mentoringowy IT for SHE

Hej, Dziewczyno w STEM! Studentko, absolwentko i doktorantko kierunków ścisłych, technicznych i informatycznych – jeśli zastanawiasz się, jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, zaprojektować ścieżkę kariery i rozwinąć kluczowe kompetencje w branży nowych technologii – mamy dla Ciebie świetną wiadomość:

Twoja szansa na karierę w branży IT jest bliżej niż Ci się wydaje!

Właśnie wystartowała długo wyczekiwana rekrutacja do VI edycji Programu Mentoringowego IT for SHE – naszego flagowego programu, uhonorowanego przez Komisję Europejską prestiżową nagrodą European Digital Skills Award. Celem IT for SHE jest zwiększenie udziału kobiet w branży technologicznej, poprzez pomoc utalentowanym studentkom kierunków związanych z nowymi technologiami w wejściu na rynek pracy. Ty też możesz dołączyć do kobiecej rewolucji w IT i pod okiem czołowych ekspertek oraz ekspertów z wiodących, globalnych firm technologicznych, rozwinąć swoje umiejętności z zakresu nowych technologii, zarządzania projektami, planowania kariery zawodowej lub nowoczesnego przywództwa.

Zgłoś się do półrocznego Programu Mentoringowego IT for SHE!

Dzięki doświadczeniu i aktywnej współpracy Fundacji Edukacyjnej Perspektywy z Partnerami – takimi jak Accenture, Aptiv, Fundacja Kronenberga – Citi Handlowy, Ericsson, Goldman Sachs, Google, Intel, Motorola Solutions, NatWest, Point72 i Procter & Gamble, State Street – program IT for SHE daje Wam niepowtarzalną okazję zdobycia doświadczenia w ramach relacji mentorskiej, nawiązania ciekawych i inspirujących kontaktów w branży IT, a przede wszystkim zaplanowania ścieżki zawodowej w nowych technologiach.
Wybierz swoją przyszłą Mentorkę lub Mentora &    APLIKUJ do IT for SHE    Pozdrawiamy! Zespół Perspektywy Women in Tech

Jeśli ta wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz podgląd wiadomości w przeglądarce.

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 13 RODO uprzejmie informujemy, że:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, kod pocztowy 00-511 (dalej także: “Fundacja”), numer KRS: 0000176397
2) z powołanym w Fundacji Inspektorem Ochrony Danych mogą Państwo się skontaktować kierując korespondencję drogą tradycyjną pod powyższy adres siedziby Fundacji (z dopiskiem “IOD”) lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: rodo@perspektywy.org
3) Państwa dane osobowe będą przetwarzane w następujących okolicznościach w oparciu o poniższe podstawy prawne:
– w celach marketingowych (uwzględniających także profilowanie w tych celach) – jako realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora Danych, do których należy marketing bezpośredni produktów i usług Zrezygnuj z otrzymywania wiadomości