“zaFUNDuj sobie przyszłość” – praktyki

7 kwietnia, w godz. 10.00-12.00 zapraszamy studentów na dzień otwarty poświęcony programowi płatnych praktyk letnich “zaFUNDuj sobie przyszłość”.

Nasi eksperci odpowiedz± na pytania dotyczące praktyk, zachęcamy do składania aplikacji.  Wydarzenie odbędzie online na naszym Linked In: https://www.linkedin.com/events/dniotwarte-p-atnepraktykistuden6914886195881639936/about/

oraz za pośrednictwem platformy TEAMS. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie na adres: kariera@mfipr.gov.pl, prześlemy bezpośredni link do spotkania.

Jednocześnie przypominamy, że jest już siódma edycja programu płatnych praktyk, które odbędą się w lipcu, sierpniu i wrześniu. Oprócz cennej wiedzy z zakresu funduszy europejskich oraz poznania zasad działania administracji rządowej, oferujemy wynagrodzenie w wysokości 2 856,5 zł brutto miesięcznie.

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej już po raz siódmy uruchamia program płatnych praktyk letnich „zaFUNDuj sobie przyszłość”. Program kierowany jest do studentów, którzy nie ukończyli 26 lat.

Szczegółowe informacje s± dostępne na naszej stronie internetowej – https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/zafunduj-sobie-przyszlosc-program-platnych-praktyk-letnich

Skip to content