Chroń swoje dane osobowe!

W ostatnim czasie coraz częściej korzystamy z Internetu, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Tym samym jesteśmy bardziej narażeni na ataki oszustów w sieci. Są oni szczególnie zainteresowani danymi osobowymi. Mogą je bowiem wykorzystać np. w celu wyłudzenia kredytu.

Oszuści podszywają się pod znane instytucje, tworzą fałszywe strony internetowe np.: operatorów płatności, coraz częściej stosują wobec nas socjotechniki. W wyniku tych działań nawet nie zorientujemy się, że nasze dane zostały skradzione, a o wyłudzeniu np.: pożyczki dowiemy się dopiero od firmy windykacyjnej.

Chcemy Was wesprzeć w ochronie przed tak przykrymi sytuacjami. Zwłaszcza, że istnieje proste rozwiązanie – Pakiet BIK, czyli zestaw produktów zapewniających bezpieczeństwo finansowe, proponowanych przez Biuro Informacji Kredytowej S.A. 

Dzięki Pakietowi BIK m.in.:

  • otrzymujesz ostrzeżenia o próbach wyłudzenia na Twoje dane (Alerty BIK)
  • masz wiedzę na temat kredytów i pożyczek udzielonych na Twoje dane
  • dostajesz informacje o opóźnieniach w spłacie swoich zobowiązań

Regularna cena pakietu to 129 zł brutto na rok. W ramach wspólnego przedsięwzięcia BIK i WAT udostępnia kody rabatowe na Pakiet BIK uprawniający do 50% zniżki.

Koszt Pakietu BIK dla studentów i pracowników Wojskowej Akademii Technicznej wynosi 64,50 zł + 1 zł (aktywacja konta).

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem kodu, prosimy o kontakt z Panią Barbarą Golbą – barbara.golba@wat.edu.pl

Prześlemy Państwu kod wraz z instrukcją, jak dokonać aktywacji usług w Pakiecie.

Link do strony dedykowanej studentom i pracownikom Wojskowej Akademii Technicznej, do zapoznania się z ofertą BIK – https://www.bik.pl/aktywuj-pakiet-bik-wat (dla nowych użytkowników)

Skip to content