Spotkania z Pracodawcą. Kwiecień 2022 r.

  1. WASKO SA (Grupa Kapitałowa). 5 kwietnia godz. 15:05. Online na platformie Teams

Temat spotkania: PRZEDSTAWIENIE PROJEKTÓW INFORMATYCZNYCH WASKO + WYZWANIA I ŹRÓDŁA INSPIRACJI DLA MŁODYCH PROGRAMISTÓW.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm wdrażających nowoczesne technologie. Realizuje zaawansowane projekty inwestycyjne w zakresie budowy sieci szerokopasmowych, systemów transportowych, lotnictwa cywilnego i wojskowego, a także zintegrowanych systemów IT dla przemysłu, ochrony zdrowia i administracji publicznej.
Lider Grupy Kapitałowej, która zatrudnia ponad 1300 pracowników, w skład której oprócz WASKO S.A. wchodzą COIG S.A., WASKO 4 BUSINESS Sp. z o.o., GABOS Software Sp. z o.o., FONON Sp. z o.o., LogicSynergy Sp. z o.o., oraz
D2S Sp. z o.o.

Krótki opis firmy, przedstawienie charakterystyki projektów, które na co dzień są realizowane. Wskazanie oczekiwań wobec Studentów/Absolwentów na rynku pracy i jakie kompetencje są szczególnie istotne na początku kariery zawodowej. Zaproszenie na płatne staże dające możliwość długofalowej współpracy.

2. STRABAG Polska – 7 kwietnia godz. 15:05. Online na platformie Teams

Temat spotkania: PRACA W BUDOWNICTWIE WG. STRABAG.

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie.

Czy warto pracować w budownictwie? Jakie są możliwości rozwoju w tej branży? Od czego zacząć przygodę w STRABAG? To i wiele innych tematów zostanie poruszonych na naszym spotkaniu. Czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Zapraszamy.

3. FONON Sp. z o.o. 12 kwietnia godz. 15:05. Online na platformie Teams

Temat spotkania: PROJEKTOWANIE I BUDOWA SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH.

1) Procedury budowlane;

2) Optymalizacja procesów;

3) Kariera zawodowa w inwestycjach liniowych.

Firma Fonon Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, budowie i utrzymaniu sieci telekomunikacyjnych oraz integracji różnych typów sieci ze szczególnym uwzględnieniem sieci szerokopasmowych. Wszystkie usługi realizują kompleksowo poczynając od stworzenia koncepcji, poprzez opracowanie i pozyskanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz powykonawczej, aż po wybudowanie i serwis sieci. Fonon Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej WASKO, którą tworzą komplementarne podmioty o różnych specjalizacjach. Zapewnia to synergię oraz możliwość wykorzystania najnowocześniejszych technologii teleinformatycznych.

4. GABOS SOFTWARE. 14 kwietnia godz. 15:05. Online na platformie Teams

Temat spotkania: ZINTEGROWANE SYSTEMY INFORMATYCZNE W PODMIOTACH LECZNICZYCH.

Wytwarzamy oprogramowanie dla placówek medycznych.  Od ponad 30 lat rozwijamy i dostarczamy oprogramowanie wyłącznie dla sektora ochrony zdrowia.  Naszym głównym kierunkiem działań jest rozwój własnego rozwiązania Wide Medical Solution. Specjalizujemy się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów informatycznych dla szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich. Oferujemy swoim klientom autorskie oprogramowanie, usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje. Zapewniamy precyzyjną obsługę małych i dużych placówek medycznych. Produkujemy systemy informatyczne, które służą do obsługi wielu milionów pacjentów. Każdego roku podnosimy i rozwijamy poziom obsługi klientów wykorzystujących nasze produkty. W Gabos Software zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów pracujących w różnych technologiach. Szczególną uwagę poświęcamy rozwiązaniom telemedycznym oraz wykorzystaniu analityki i sztucznej inteligencji.

5. Horus-Energia Sp. z o.o. 26 kwietnia 2022 r. godz. 15:05. Online na platformie Teams

Firma Horus Energia istnieje od 1984 roku i jest jedną z największych i najbardziej renomo­wanych firm działających na krajowym rynku zasilania w energię elektryczną i ciepło. Oferujemy wszystko co jest związane z zespołami prądotwórczymi, zaczynając od fazy doboru, poprzez wykonanie niezbędnych projektów wraz z uzgodnieniami, dostawę, kompleksowy specjalistyczny montaż i uruchomienie, na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym kończąc.

6. General Electric Gas Power. 28 kwietnia godz. 15:05. Online na platformie Teams

Temat spotkania: GE GAS POWER W POLSCE I GLOBALNIE – DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Firma GE Gas Power oferuje innowacyjne rozwiązania dla rynku energetycznego globalnie, także w Polsce. Inżynierowie, których zatrudniamy cenią ogromne możliwości wszechstronnego rozwoju, prace w zróżnicowanym środowisku oraz wpływ na transformację energetyczną.

Omówimy działalność firmy globalnie i lokalnie z uwzględnieniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie transformacji energetycznej. Przedstawimy program rozwoju w GE Gas Power dla inżynierów na początku kariery oraz inne możliwości rekrutacyjne.

7. Aldesa Polska. 12 maja godz. 15:05. Online na platformie Teams

Aldesa Polska jest spółką należącą do hiszpańskiej firmy budowlanej Grupo Aldesa, która została utworzona w Madrycie w 1969 roku. W Polsce działa od 2007 roku na terenie całego kraju jako generalny wykonawca obiektów w budownictwie, sektorze przemysłowym, infrastrukturze, energetyce a także w obszarze technologii. Od stycznia 2017 działa także na Słowacji, Węgrzech i w Danii.

Celem spotkania ze studentami będzie przedstawienie firmy Aldesa oraz możliwości pracy w ramach jej struktur. Dodatkowo zaprezentowany zostanie wykład przez Specjalistów firmy Aldesa, którzy przedstawią uczestnikom różne ścieżki kariery po ukończeniu budownictwa i odpowiedzą na wszelkie nurtujące studentów pytania w tym zakresie.

8. Służba Wywiadu Wojskowego. 28 kwietnia godz. 15:15.

28 kwietnia 2022 r. o godz. 15:15 w Auli Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania odbędzie się kilkudziesięciominutowe spotkanie z przedstawicielami Służby Wywiadu Wojskowego, podczas którego oficerowie omówią zakres odpowiedzialności i zadań SWW, charakter pracy oraz zatrudnienia (szczególnie z perspektywy spraw interesujących kandydata, czyli lokalizacja i czas pracy, możliwości rozwoju, benefity, uposażenie, wady i zalety pracy w wywiadzie itd.), a także chętnie odpowiedzą na ewentualne pytania.
Będzie to unikalna okazja zapoznania się z ofertą pracy w Instytucji, której zagranicznymi odpowiednikami są m.in. amerykańskie DIA, brytyjskie MI6 czy chociażby rosyjskie GRU. Przekonacie się, że “nie taki diabeł straszny jak go malują” i że tak naprawdę większość z Was ma możliwość aplikowania do pracy/służby w tak elitarnej “firmie”, gdzie następnie będziecie mogli się rozwijać i wykorzystywać potencjał intelektualny dla dobra własnego oraz bezpieczeństwa Polski. Zatem jeśli jesteście dobrymi informatykami, elektronikami, programistami, logistykami, księgowymi, prawnikami itd., znacie języki obce, czujecie że macie umysł analityczny lub charakter oficera operacyjnego, to spotkanie jest dla Was.

Skip to content