Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.

Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. – 19 maja godz. 15:15

Temat spotkania: Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. – Dlaczego my?

19 maja 2022 r. o godz. 15:15 w Auli Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania odbędzie się kilkudziesięciominutowe spotkanie z przedstawicielami Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A., podczas którego przedstawiony będzie zakres działań i cele obszaru pracy w PGZ S.A. Przedstawione będą propozycje PGZ S.A. w zakresie praktyk studenckich oraz ofert pracy. Przedstawienie będą również korzyści wynikające z odbywania praktyk lub podjęcia zatrudnienia w PGZ S.A., a także chętnie odpowiedzą na ewentualne pytania.

“Jesteśmy jedną z największych grup kapitałowych w Polsce. Skupiamy kilkadziesiąt najważniejszych dla polskiego przemysłu obronnego zakładów produkcyjnych, serwisowych i ośrodków badawczo-rozwojowych. Dysponujemy szeregiem nowoczesnych produktów, znajdujących się na wyposażeniu Sił Zbrojnych RP i formacji sojuszniczych. Jesteśmy idealnym miejscem dla osób pragnących współtworzyć jedną z największych firm zbrojeniowych w Europie.”