ACCA Polska zaprasza na Wirtualne Targi Pracy

Wirtualne Targi Pracy

Targi pracy ACCA EU Virtual Careers Fair. Zaprojektuj swoją przyszłość w finansach i rachunkowości

Niezależnie od tego czy stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy, czy może posiadasz już doświadczenie, skorzystaj z możliwości i weź udział w Wirtualnych Targach Pracy organizowanych przez ACCA. To niepowtarzalna okazja do tego, aby Twoje umiejętności i doświadczenie zostały dostrzeżone przez pracodawców z całej Unii Europejskiej. Wydarzenie odbędzie się 26 października, w godzinach 8:00-20:00. Koniczna jest rejestracja.

26 października 2022 r., spotkanie w formule online – zarejestruj się: https://accaeuvcf.vfairs.com/?utm_source=vcf&utm_medium=social&utm_campaign=marketevent

Udział w targach jest całkowicie bezpłatny, a organizatorzy przygotowali je nie tylko z myślą o początkujących kandydatach, ale także o osobach z doświadczeniem specjalistycznym czy nawet menedżerskim. Jest to dobra okazja, aby spotkać się z pracodawcami „face-to-face” i porozmawiać za pomocą czatu wideo o swojej ścieżce rozwoju zawodowego.

Jak przygotować dobre CV? Które umiejętności przydadzą się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jak szukać pracy i rozwijać karierę w zmieniającym się krajobrazie gospodarczym? To jedynie część pytań, które uczestnicy będą mogli zadać doradcy zawodowemu. Czekają na nich też liczne materiały ze wskazówkami, które pomogą nadać karierze w finansach większego tempa.

Światowi liderzy finansów czekają na polskie talenty

Udział w targach ACCA EU Virtual Careers Fair bierze blisko 50 regionalnych oraz międzynarodowych organizacji. Są to reprezentanci kilkunastu branż, w tym m.in. finansów, konsultingu, bankowości, audytu, technologii czy energetyki. Podczas wydarzenia będą rozmawiać z uczestnikami szukając odpowiednich talentów do właśnie otwartych rekrutacji.

– Dla uczestników to niezwykła okazja, aby porozmawiać z rekruterkami międzynarodowych firm i dać się zapamiętać lub poszerzyć swoje kompetencje komunikacyjne niezbędne podczas rozmów kwalifikacyjnych. Wirtualne Targi Pracy to jeden z elementów składający się na sieć relacji ACCA ze światowymi liderami biznesu. W ten sposób tworzymy bezpieczną i komfortową przestrzeń do dyskusji dla obu stron – mówi Przemek Olszewski odpowiedzialny za współorganizację wydarzenie z ramienia ACCA Polska, Ukraina i Kraje Bałtyckie.

W tej chwili tylko w Polsce otwartych jest blisko 1000 rekrutacji w finansach i rachunkowości. Dodając do tego kolejne kraje europejskie, znajdziemy kilka tysięcy otwartych procesów rekrutacyjnych. Alerty dotyczące nowych ogłoszeń o pracę publikowane są na bieżąco na platformie ACCA Careers: https://jobs.accaglobal.com/.

– Zachęcamy kandydatów, aby przesyłać CV na platformę już podczas rejestracji. Wówczas rośnie prawdopodobieństwo, że pracodawcy zapoznają się z życiorysem nie tylko podczas wydarzenia, ale przed rozpoczęciem targów. Alternatywnie, jeśli kandydat korzysta z serwisu społecznościowego LinkedIn, może podać link do swojego profilu – dodaje Przemek Olszewski[EK1] .

Zapisy na ACCA EU Virtual Careers Fair dostępne są pod linkiem: https://accaeuvcf.vfairs.com/?utm_medium=email&utm_source=local&utm_campaign=euvcfuni1

O ACCA

ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) jest największą i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Oferuje rozpoznawalne na całym świecie kwalifikacje przeznaczone dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę w obszarze rachunkowości, finansów i zarządzania.

Na świecie organizacja wspiera ponad 200 tys. członków oraz ponad 500 tys. studentów w 180 krajach. W Polsce zrzeszonych jest 2 tys. członków, a kolejne 4 tys. studentów jest na drodze do uzyskania kwalifikacji. ACCA współpracuje z ok. 8,5 tys. pracodawców. Wśród nich szczególnie wyróżnia przedsiębiorstwa inwestujące w kapitał ludzki i wspierające rozwój zawodowy swoich pracowników, które otrzymują status ACCA Approved Employer.


 [EK1]Potwierdźcie proszę czy w tym roku również można wcześniej przesyłać CV.

Skip to content