Płatna praktyka Studencka/ Absolwencka w MPWiK w m. st. Warszawie

Płatna praktyka w Dziale Realizacji Inwestycji i Remontów

Płatna praktyka Studencka/ Absolwencka
w MPWiK w m. st. Warszawie

miejsce odbycia praktyki: Warszawa, Brukselska 21

Obecnie poszukujemy Praktykantów do:

Działu Realizacji Inwestycji i Remontów w Pionie Rozwoju

Twój zakres obowiązków:

  • Zapoznanie z dokumentacją inwestycyjną, techniczną i regulacjami niezbędnymi w procesie inwestycyjnym,
  • Wdrożenie w proces realizacji zadań inwestycyjnych w branży wod-kan,
  • Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji,
  • Sporządzanie wykazów, zestawień, opracowań dotyczących budowy przyłączy,
  • Prace biurowe.

Preferowane kierunki studiów: inżynieria środowiska i pokrewne

Nasze Wymagania:

  • status studenta uczelni wyższej lub status absolwenta
  • kreatywność, skuteczność w działaniu, umiejętność pracy w grupie
  • obsługa MS Office

To oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań i możliwość rozwoju zawodowego
  • płatną praktykę w największym, nowoczesnym przedsiębiorstwie będącym liderem w sektorze usług wodociągowo-kanalizacyjnych w Polsce i w Europie
  • współpracę w dynamicznym środowisku z przyjazną atmosferą
  • profesjonalne wprowadzenie do firmy
  • zaświadczenie po zakończonych praktykach
  • szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
  • możliwość rozwijania pasji sportowych
  • perspektywę dalszej współpracy po zakończeniu praktyki
  • smaczną warszawską kranówkę 🙂

 Okres trwania praktyki: 1- 3 miesiące

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku : Aplikuj

Płatna praktyka w Zakładzie Sieci Kanalizacyjnej

miejsce odbycia praktyki: ul. Jagiellońska 65/67

Zakładu Sieci Kanalizacyjnej – Wydziału Zabezpieczenia Technicznego

  • weryfikacja dokumentacji powykonawczej, zaznajomienie się z dokumentacją odbiorową oraz projektową,
  • zarządzanie dokumentacją komórki organizacyjnej oraz jej archiwizowanie zgodnie z ustalonymi procedurami,
  • obsługa aplikacji MbGis – weryfikacja wprowadzonych danych graficznych i opisowych sieci kanalizacyjnej,
  • przygotowanie oświadczeń na potrzeby wydania zgody na wprowadzanie ścieków przemysłowych, zawierających substancje szczególnie szkodliwe dla środowiska wodnego,
  • określanie statusu, stanu majątkowego oraz technicznego urządzeń kanalizacyjnych na podstawie posiadanej dokumentacji,
  • kontrola terenowa przepompowni ścieków na terenie Warszawy.

  • status studenta uczelni wyższej lub status absolwenta,
  • kreatywność, skuteczność w działaniu, umiejętność pracy w grupie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: Aplikuj!