Stypendia Santander Universidades.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi Stypendiami od Santander Universidades. Dotychczas ze Stypendiów Santander skorzystało ponad 790 000 osób na całym świecie.

Polecamy Państwu kilka szczególnie intersujących projektów:

 • Stypendium Rozwojowe Santander | Biznes w Praktyce– 500 miejsc na cykl webinarów i warsztatów online dotyczących tajników skutecznej sprzedaży – każdego rodzaju produktu, usługi jak i marki własnej. Kurs poprowadzą cenieni na rynku eksperci.
  Aplikuj do 27 października br. na: 
  https://app.becas-santander.com/pl/program/biznes_w_praktyce_2022
 • StypendiumJęzykoweSantander | English to Boost your Career- University of Pennsylvania – oferuje 1000 stypendiów online dla osób chcących rozwijać znajomość biznesowego i specjalistycznego języka angielskiego oraz swoją karierę na międzynarodowym rynku pracy. W ramach programu uczestnicy wybiorą jeden z trzech sprofilowanych kursów: English for Professional Development, English for Business and Entrepreneurship, English for Science, Technology, Engineering and Mathematics . 
  Aplikuj do 15 listopada br. na: 
  https://app.becas-santander.com/pl/program/santander-scholarships-language-english-to-boost-your-career
 • Stypendium Rozwojowe Santander | Upskill your Talent 2022 – to 1000 miejsc na kursy online dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności miękkie. Do wyboru jest jeden z czterech dostępnych kursów: przywództwo, komunikacja i wpływ, marka osobista i umiejętności cyfrowe. Kurs odbywa się w języku hiszpańskim, angielskim lub portugalskim.
  Aplikuj do 7 listopada na:
  http://app.becas-santander.com/program/upskill-your-talent-2022
 • Stypendium Konferencyjne Santander | VIII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych– to 300 miejsc na studencką konferencję naukową online, podczas której młodzi badacze mogą spróbować swoich sił w prezentowaniu wyników prac naukowych w postaci referatów i posterów przed jury. Dodatkowo jest to okazja do  nawiązania cennych znajomości oraz zdobycia nagród. Jest to wydarzenie otwarte zarówno dla twórców prac naukowych, jak i dla wolnych słuchaczy.
  Aplikuj do 30 października br. na:
  https://app.becas-santander.com/pl/program/viii_osskn 

Zachęcamy do odwagi, rozwoju kompetencji i trzymamy za Państwa  kciuki.

Skip to content