Netcompany Talent Network

Netcompany Talent Network to pierwsza edycja wydarzenia, które z powodzeniem organizujemy w Danii o wielu lat. Jako firma informatyczna zależy nam na rozwoju młodych programistów. Zawsze staramy się dołożyć swoją cegiełkę do kształcenia przyszłej kadry developerow dlatego ogromnie zależy mi na tym, żeby dotrzeć do jak największej liczby studentów. 50 najlepszych studentów, którzy zgłoszą się do programu pojedzie na weekend do 4 gwiazdkowego hotelu, gdzie przygotowaliśmy dla nich masę praktycznych warsztatów i szkoleń pod okiem naszych ekspertów IT.

Główny cel projektu to: zbudowanie silnej community wśród studentów IT, którzy podczas wydarzenia będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w praktyce pod okiem liderów IT.

Jest to jedyny w swoim rodzaju dwudniowy warsztat w pięknym Pałacu, podczas którego studenci będą mieli okazję poznać ludzi branży IT, studentów z innych uczelni, poznać pracy w branży IT „od kuchni”, czeka na nich też dobra zabawa i nauka nowych umiejętności podczas warsztatów, a wszystko opłacone przez naszą firmę.

CO: Netcompany Poland Talent Network 2022

GDZIE: Mała Wieś 40, Bielsk Duży (ok. 40 min samochodem z Centrum), transport autokarami

KIEDY: 4-5 Listopada (od piątek ok. 9:00 do sobota ok. 12:00)

Jedyne co trzeba zrobić to zarejestrować się pod linkiem: https://www.netcompany.com/pl/events/2022/netcompany-talent-network-2022

Tutaj link hotelu. 😉 W załączniku grafika. Mamy już sporo osób na liście chętnych więc warto to podkreślić. Pojadą najlepsi.

Skip to content