Stypendium naukowe im. Anny Pasek

Stypendium naukowe im. Anny Pasek dla magistrantów

Konkurs „Stypendium Naukowe im. Anny Pasek dla Magistrantów – Esri User Conference 2024” jest przeznaczony dla młodych i ambitnych studentów studiów II stopnia w polskich jednostkach naukowych. Organizatorzy poszukują tych, którzy wykorzystują narzędzia i techniki geoinformacji lub teledetekcji środowiska w swoich badaniach i planują praktyczne zastosowanie tych narzędzi w swoich pracach magisterskich.

Jeśli jesteś studentem ostatniego roku i masz pomysł na pracę magisterską, w której techniki geoinformacji i teledetekcji stanowią kluczowy element projektu badawczego, ten konkurs jest dla Ciebie.

Cel konkursu

Fundacja im. Anny Pasek od samego początku swojego istnienia wspiera rozwój geoinformacji i badań wykorzystujących technologie w tej dziedzinie. Chce zwrócić uwagę, że geoinformatyka ma znaczenie nie tylko w naukach geograficznych, ale także w innych dziedzinach, takich jak informatyka, telekomunikacja, nauki przyrodnicze i archeologia. Chce zwiększać świadomość na temat roli geoinformacji oraz promować rozwiązania dostarczane przez naszego partnera, firmę ESRI Inc.

Chce, aby studenci w swoich badaniach wychodzili poza utarte schematy i tworzyli innowacyjne rozwiązania za pomocą dostępnych narzędzi. Nagroda w konkursie ma służyć wsparciu dalszego rozwoju naukowego i zawodowego zwycięzców.

Nagroda

Laureat konkursu otrzyma możliwość aktywnego udziału w konferencji „Esri User Conference 2024”, która odbędzie się w San Diego, Kalifornia, USA.

Esri User Conference to międzynarodowe wydarzenie, które gromadzi miłośników GIS z całego świata. To doskonała okazja do poznania nowych trendów w dziedzinie geoinformacji, nawiązania cennych kontaktów, prezentacji własnego projektu przed międzynarodową publicznością i zyskania punktu w CV, który przyciągnie uwagę przyszłych pracodawców i instytucji naukowych.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem i dokumentacją konkursową. Następnie opracuj swój projekt badawczy, który wykorzystuje geoinformację i teledetekcję środowiska, a potem wypełnij wymagany formularz wniosku.

Informacje pochodzą ze strony: www.annapasek.org

Na naszej stronie znajdziecie też inne stypendia.

Spodobało Ci się to ogłoszenie? Wesprzyj nas, żebyśmy mogli dodawać ich jeszcze więcej!

Kontakt

Fundacja im. Anny Pasek
ul. Małobądzka 101
42-500 Będzin
tel. 32 761 53 80
fundacja@annapasek.org
www.annapasek.org

źródło informacji: https://www.mojestypendium.pl/

Skip to content