Zimowy Wolontariat Runmageddon Warszawa

Czterech młodych, uśmiechniętych mężczyzna stoi z założonymi rękoma na tle namiotu w którym na podłodze leżą zapełnione niebieskie worki

Wolontariat organizowany jest przez Fundację Runmageddon, która od ponad 9 lat prężnie działa w obszarze sportowym i zrzesza w swoich szeregach ponad 1500 osób rocznie.  

Proponowane strefa do obstawienia: Strefa Trasy, Strefa Miasteczko (Biuro Zawodów, Meta, Depozyt) Strefa Kids. Więcej: www.runmageddon.pl/wolontariat

Dokładny opis stref, na których można pomagać:

Opis: Każdy wolontariusz otrzymuje swoją przeszkodę… do nadzorowania! Czasem w grupie, a czasem w pojedynkę, ale zawsze w jednym celu: tworzyć niezapomnianą atmosferę na trasie! Dopingowanie, pilnowanie, sędziowanie – tu nie ma miejsca na nudę!

Dla kogo: Dla urodzonych kibiców i sprawiedliwych sędziów – dobra zabawa jest ważna, ale regulamin – rzecz święta. Mile widziane zainteresowanie biegami przeszkodowymi, ale bez obaw – i tak przejdziesz szkolenie!

Runmageddon Kids

Opis: To miejsce, gdzie Runmageddonową przygodę przeżywają dzieci w wieku 4-11 lat! Najbardziej kolorowa i uśmiechnięta strefa na całej imprezie! Tu również dzielimy się pomiędzy start, metę i trasę, a w każdym z tych obszarów wspieramy i dopingujemy małych bohaterów!

Dla kogo: Dla osób, które lubią przebywać wśród dzieci i potrafią zmotywować naszych najmłodszych zawodników do pokonywania przeszkód i samych siebie! Energia, uśmiech i niezliczona ilość zbitych piątek są tu na porządku dziennym! Jeśli szukasz trochę więcej spokoju, a dodatkowo jesteś świetnie zorganizowany/a, zapraszamy do Biura Zawodów KIDS.

Biuro zawodów

Opis: To miejsce, które podczas trwania eventu cały czas tętni życiem! Osoby komunikatywne świetnie się sprawdzą jako główne źródło informacji dla naszych zawodników, którzy odbierają tutaj pakiety startowe.

Dla kogo: Do Biura Zawodów zapraszamy osoby pozytywne, kulturalne, komunikatywne i dobrze zorganizowane! Panie z czarującym uśmiechem znajdą u nas miejsce, malując numery startowe na twarzach podekscytowanych zawodników.

Meta

Opis: Strefa pozytywnych emocji – satysfakcji, okrzykom radości i gratulacjom nie ma końca! Wolontariusze na mecie wręczają zawodnikom należne im trofea (medale, buffy), napoje i dbają o zwrot chipów do pomiaru czasu.

Dla kogo: Dla ciepłych, radosnych osób, które z uśmiechem przywitają naszych strudzonych walką zawodników Runmageddonu i nie obawiają się pobrudzenia od ich gorącego przytulania!

Depozyt

Opis: W depozycie zawodnicy zostawiają swoje rzeczy pod odpowiednim numerem, a po biegu mogą je odebrać. Wszystko musi być tu świetnie zorganizowane. Nie obawiaj się nudy – czasem bijemy tu rekordy kroków!

Dla kogo: Potrafisz działać szybko i lubisz porządek? Nawet jak nie lubisz, to polubisz! 😉 Zapraszamy!

Co zapewniamy dla Wolontariuszy: 

  • zaliczenie praktyk lub stażu,
  • zaświadczenie o odbytym wolontariacie, 
  • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
  • koszulkę techniczną oraz bandankę Runmageddon,
  • bony na start w biegach lub bony na odzież SMMASH,
  • profesjonalną opiekę organizatorską,
  • ubezpieczenie NNW,
  • nocleg.

Zgłoszenie na Wolontariat

Chęć udziału w Wolontariacie można zgłosić na 2 sposoby:

  • Jagoda – 530 650 267 ( dostępny od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00), mailowo pod adresem jagoda.krupa@runmageddon.pl
  • Kornelia – 884 666 350 ( dostępny od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00)
Skip to content