Praktyki studenckie

  • Praktyki
  • Warszawa

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy poszukuje kandydatów do odbycia bezpłatnych praktyk w wybranych komórkach organizacyjnych Zakładu

Szczegółowy zakres działania Zakładu dostępny jest na stronie: wola.um.warszawa.pl/waw/zgn-wola

Obowiązki kandydata:

Wspieranie zespołu i wykonywanie pomocniczych prac biurowych w ramach zadań realizowanych przez daną komórkę organizacyjną Zakładu, między innymi czynności związane z obiegiem dokumentów, archiwizacją dokumentów, obsługą korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej.

W ramach odbywania praktyk kandydat zapozna się:

  • ze strukturą organizacyjną jednostki budżetowej oraz przepisami regulującymi pracę Zakładu;
  • z zasadami obiegu dokumentów, korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej;
  • zdobędzie praktyczną umiejętność stosowania przepisów potrzebnych do realizacji zadań danej komórki organizacyjnej;
  • poszerzy umiejętności redagowania tekstów, pism;
  • poszerzy umiejętności pracy w systemie Ms Office;
  • rozwinie umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;
  • zdobędzie nowe umiejętności poprzez wykonywanie zadań w miejscu praktyk.

       Oferujemy:

  • przydzielenie opiekuna praktyk;
  • zdobywanie wiedzy od praktyków w danej dziedzinie;
  • przeszkolenie BHP oraz z przepisów przeciwpożarowych;
  • możliwość dostosowania godzin odbywania praktyk w godzinach pracy Zakładu (730 – 1530);
  • zaświadczenie potwierdzające odbycie praktyk.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie: w trakcie studiów lub z dyplomem;
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • otwarty na nowe wyzwania;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie i sumienność.

Wymagane dokumenty:

  • podanie o praktykę (wzór podania na stronie: um.warszawa.pl/waw/zgn-wola/praca-i-praktyki);
  • Curriculum Vitae.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie lub przesłanie podania wraz z CV w formie elektronicznej na adres · e-mail:
mantolik@zgnwola.waw.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb odbycia jak
i realizacji praktyk studenckich/zawodowych lub stażu w Zakładzie Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem(-am) się z klauzulą informacyjną Administratora-Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, zamieszczoną na stronie
wola.um.warszawa.pl/waw/zgn-wola/praca-i-praktyki oraz www.zgnwola.bip.um.warszawa.pl.”

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na mantolik@zgnwola.waw.pl