Asystent projektanta instalacji elektrycznych

Witryna internetowa ESOLEO

Jesteśmy Drużyną Z Nieskończoną Energią!

Zespół ESOLEO tworzą pasjonaci. Dbamy o rozwój w trosce o nasze środowisko. ZajmujeMY się instalacjami fotowoltaicznymi oraz oświetleniem od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. W rozwoju wspierają nas nowe technologie.

Jesteśmy częścią Grupy Polsat, w skład której wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Najbliższy okres to dynamiczny rozwój firmy i dostępności naszych usług. To my wyznaczamy standardy bezpieczeństwa i jakości na rynku fotowoltaicznym.

Bierzemy udział w zielonej transformacji, zbudowaliśmy jedną z największych w Polsce farm fotowoltaicznych o mocy 70MW. Dążymy do pozycji lidera energii odnawialnej, nie tracąc z oczu bezpieczeństwa środowiska, Klientów oraz Partnerów. Współpracujemy z ludźmi, którzy podzielają nasze wartości.

Entuzjastycznie patrzymy w ekologiczną przyszłość, którą sami tworzymy.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnych stylu życia.

Opis stanowiska:

  • opracowywanie projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych pod nadzorem projektanta z uprawnieniami elektrycznymi,
  • dokonywanie niezbędnych uzgodnień,
  • przeprowadzanie wizji lokalnych,
  • przygotowywanie kalkulacji oraz zestawień materiałów do kosztorysów,
  • wykonanie koordynacji międzybranżowych.

Wymagania:

  • znajomość programów AutoCad, Excel, MS Office,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • prawo jazdy kat. B,

Mile widziane:

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych,
  • proekologiczny styl życia

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa
  • ZFSŚ / Dofinansowanie do wypoczynku
  • Program rabatowy dla pracowników
  • Urodzinowy benefit
  • Owoce
  • Parking dla rowerów

Oferujemy:

  • szkolenia techniczne z zakresu fotowoltaiki,
  • zdobycie doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów,
  • możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień,
  • pełen pakiet benefitów- po okresie próbnym,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.