Specjalista ds. zakupów projektowych

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa ESOLEO

Jesteśmy Drużyną Z Nieskończoną Energią!

Zespół ESOLEO tworzą pasjonaci. Dbamy o rozwój w trosce o nasze środowisko. ZajmujeMY się instalacjami fotowoltaicznymi oraz oświetleniem od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. W rozwoju wspierają nas nowe technologie.

Jesteśmy częścią Grupy Polsat, w skład której wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Najbliższy okres to dynamiczny rozwój firmy i dostępności naszych usług. To my wyznaczamy standardy bezpieczeństwa i jakości na rynku fotowoltaicznym.

Bierzemy udział w zielonej transformacji, zbudowaliśmy jedną z największych w Polsce farm fotowoltaicznych o mocy 70MW. Dążymy do pozycji lidera energii odnawialnej, nie tracąc z oczu bezpieczeństwa środowiska, Klientów oraz Partnerów. Współpracujemy z ludźmi, którzy podzielają nasze wartości.

Entuzjastycznie patrzymy w ekologiczną przyszłość, którą sami tworzymy.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnych stylu życia.

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie kontaktu z producentami i dostawcami materiałów, urządzeń w celach aktualizacji oferty;
  • Współpraca z istniejącymi dostawcami celem zagwarantowania dostępności urządzeń, materiałów
  • Inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów zakupu;
  • Pozyskiwanie nowych dostawców urządzeń;
  • Negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami
  • Bezpośrednia współpraca z działem logistyki oraz innymi działami firmy.
  • Kontrola realizacji planów zakupowych.

Wymagania:

  • Zainteresowanie pracą w dziale zakupów,
  • Preferowane wykształcenie wyższe, najlepiej – techniczne,
  • Wymagana wiedza z zakresu branży elektrycznej ( fotowoltaicznej/Projekty farm PV),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu.
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista;

Mile widziane:

Proekologiczny styl życia.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa
  • ZFSŚ / Dofinansowanie do wypoczynku
  • Program rabatowy dla pracowników
  • Urodzinowy benefit
  • Owoce
  • Parking dla rowerów

Oferujemy:

  • pracę u lidera z rynku OZE
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozpoczynania pracy między 7.00, a 9.00,
  • pełen pakiet benefitów– po okresie próbnym,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.