Staż w Dziale Bilansowania i Systemów Informacyjnych Produkcji

  • Staż
  • Płock

Witryna internetowa ORLEN S.A.

Nr referencyjny: 10/AMP/2024

Data zakończenia publikacji: 21.04.2024

Twój zakres obowiązków

  • Udział w sporządzaniu dobowych i miesięcznych raportów produkcji i mediów
  • Obsługa systemów wspierających proces bilansowania produkcji
  • Tworzenie syntetycznych raportów dotyczących realizacji produkcji, stanów zapasów i wysyłek
  • Analizowanie i rejestrowanie przepływów produktów pomiędzy instalacjami
  • Przetwarzanie raportów produkcyjnych i dokonywanie niezbędnych korekt we wskazaniach urządzeń pomiarowych w celu zamknięcia bilansów instalacji
  • Przygotowanie danych wejściowych niezbędnych do konfiguracji systemów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem IV, V roku lub absolwentem studiów wyższych o preferowanym jednym z kierunków: chemia, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna, energetyka lub pokrewne
  • Znasz jeżyk angielski w stopni komunikatywnym
  • Znasz dobrze Ms Excel i Ms Access
  • Posiadasz umiejętności analityczne
  • Posiadasz zainteresowania związane z informatyką
  • Proaktywnie poszukujesz rozwiązań

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy
  • 6 miesięczny płatny staż
  • Elastyczny tryb pracy
  • Szkolenia merytoryczne i rozwój kompetencji miękkich
  • Praca w zawodzie
  • Odpowiedzialność za projekt/zadanie

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.orlen.pl.