Staż w Dziale Jakości, Benchmarków i Katalogów

  • Staż
  • Płock

Witryna internetowa ORLEN S.A.

Nr referencyjny: 13/AMP/2024

Data zakończenia publikacji: 21.04.2024

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie pozyskania danych i kalkulacji śladu węglowego organizacji Grupy ORLEN oraz produktu ORLEN S.A.
  • Bieżąca współpraca ze Spółkami GK ORLEN w zakresie wdrażania/uspójniania metodologii kalkulacji śladu węglowego Organizacji Grupy ORLEN oraz produktu ORLEN S.A.
  • Śledzenie i wdrażanie zmian w metodologii kalkulacji śladu węglowego oraz zmian w regulacjach prawnych i normatywnych powiązanych z analizą śladu węglowego
  • Pozyskiwanie, aktualizacja i korzystane ze wskaźników emisji w obliczeniach śladu węglowego z krajowych i międzynarodowych baz danych oraz publikacji naukowych
  • Współpraca między obszarowa w zakresie m.in. potrzeb ESG, wskaźników środowiskowych itp.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem IV, V roku lub absolwentem studiów wyższych, jednym z wybranych kierunków: chemia, inżynieria chemiczna, ochrona środowiska, inżynieria środowiska lub pokrewne oraz energetyka
  • Posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz identyfikowania zależności przyczynowo-skutkowych
  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office, w szczególności Excel
  • Posiadasz wiedzę z zakresu analizy danych
  • Znajomość VBA będzie dodatkowym atutem
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Proaktywnie poszukujesz rozwiązań

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy
  • 6 miesięczny płatny staż
  • Elastyczny tryb pracy
  • Szkolenia merytoryczne i rozwój kompetencji miękkich
  • Praca w zawodzie
  • Odpowiedzialność za projekt/zadanie

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.orlen.pl.