Recepcjonista/tka Front Desk

  • Część etatu
  • Warszawa

Witryna internetowa Kochański&Partners

Kochański & Partners obecnie stanowi zespół niemal 100 prawników

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie przestrzenią publiczną biura, w tym recepcją, salami konferencyjnymi i miejscami spotkań;
  • wsparcie recepcji głównej, szczególnie w procesie wysyłki korespondencji;
  • prowadzenie elektronicznego systemu rezerwacji sal konferencyjnych;
  • obsługa gości odwiedzających firmę;
  • wsparcie w organizacji podróży służbowych.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (min. B2);
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (w godzinach 10-19);
  • komunikatywność i nienaganna kultura osobista;
  • otwartość, energiczność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze nie mniejszym niż 24 h tygodniowo (możliwość dostosowania grafiku zmian do trybu nauki);
  • finansowaną przez firmę prywatną opiekę medyczną na poziomie VIP;
  • dofinansowanie do pakietu sportowego;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;
  • konwersacje z native speakerem;
  • praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta;
  • udział w firmowych inicjatywach sportowych;
  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy, owoce w biurze oraz cyrkularną bibliotekę.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.