Staż w Dziale Planowania Remontów

  • Staż
  • Płock

Witryna internetowa ORLEN S.A.

Nr referencyjny: 2/AMP/2024

Data zakończenia publikacji: 21.04.2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w administracji systemem utrzymania ruchu
  • Bieżąca obsługa systemu utrzymania ruchu w ramach ORLEN i Grupy ORLEN
  • Tworzenie instrukcji i objaśnień dotyczących prawidłowego funkcjonowania systemu utrzymania ruchu m.in. w zakresie działania Centrum Szkoleniowego
  • Współpraca z Biurem Informatyki przy rozwoju istniejących oraz wdrażaniu nowych rozwiązań np.: aktualizacja systemu CMMS, rozwój Centrum Szkoleniowego
  • Współpraca i wsparcie w realizacji projektów optymalizacyjnych takich jak rozwój systemu ePracuś w Centrum Szkoleniowym

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem V roku bądź absolwentem studiów wyższych o kierunku technicznym bądź pokrewnym
  • Znasz pakiet MS Office (w tym Excel, Word, PowerPoint)
  • Posiadasz umiejętności analityczne
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Znasz systemów klasy CMMS lub SAP – będą dodatkowym atutem
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Proaktywnie poszukujesz rozwiązań

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy
  • 6 miesięczny płatny staż
  • Elastyczny tryb pracy
  • Szkolenia merytoryczne i rozwój kompetencji miękkich
  • Praca w zawodzie
  • Odpowiedzialność za projekt/zadanie

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.orlen.pl.