Staż w Dziale ds. Paliw, Biokomponentów i Normalizacji

  • Staż
  • Płock

Witryna internetowa ORLEN S.A.

Nr referencyjny: 6/MK/2024

Data zakończenia publikacji: 21.04.2024

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w badaniach wpływu nowych biokomponentów i dodatków na jakość olejów napędowych
  • Przegląd dostępnych metod analitycznych, w szczególności dotyczących emisyjności oleju napędowego i biokomponentów
  • Przegląd regulacji prawnych dotyczących oleju napędowego i biokomponentów oraz prognozowanych kierunków rozwoju
  • Zestawianie, porównywanie i interpretacja wyników badań fizykochemicznych dostępnych komponentów oraz mieszanek symulacyjnych
  • Weryfikacja możliwości, skuteczności działania oraz konieczności stosowania dodatków uszlachetniających w celu poprawy jakości gotowego paliwa
  • Analiza obowiązujących i planowanych do wprowadzenia aktów prawnych w języku angielskim, determinujących jakość olejów napędowych
  • Przygotowanie informacji na temat kierunków rozwoju sektora paliwowego

Nasze wymagania

  • Jesteś absolwentem studiów wyższych o kierunkach: chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna
  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • Sprawnie posługujesz się programami pakietu MS Office
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Proaktywnie poszukujesz rozwiązań

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy
  • 6 miesięczny płatny staż
  • Elastyczny tryb pracy
  • Szkolenia merytoryczne i rozwój kompetencji miękkich
  • Praca w zawodzie
  • Odpowiedzialność za projekt/zadanie

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.orlen.pl.