Staż w Zespole Optymalizacji Procesowej Projektów Rozwojowych

  • Staż
  • Płock

Witryna internetowa ORLEN S.A.

Twój zakres obowiązków

  • Rozpoznanie segmentu rynku dla rozpatrywanego (nowego) produktu przy użyciu wszystkich dostępnych środków (niezbędne badania literaturowe, konsultacje)
  • Wsparcie w interpretacji wyników z analiz optymalizacyjnym na bazie oprogramowania PIMS, PI i ELIOT celem weryfikacji podstawowych właściwości i strumieni w tym nabywanie umiejętności posługiwania się programami
  • Wsparcie w weryfikacji zgodności założeń modeli PIMS z danymi projektowymi
  • Udział w wykonywanie analiz statystycznych danych procesowych i analitycznych dla wybranych instalacji produkcyjnych
  • Sporządzanie bilansów surowcowo-produkcyjnych ZP w Płocku z uwzględnieniem Planu Postojów Remontowych i Technologicznych instalacji oraz ich analiza
  • Aktualizacja uzysków, zużycie mediów i chemikaliów w PIMS w oparciu o obowiązujące katalogi

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem uczelni wyższych kierunków: technologia chemiczna, chemia, inżynieria chemiczna
  • Sprawnie poruszasz się w pakiecie MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint
  • Znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym, umożliwiającym swobodną komunikację
  • Posiadasz podstawową znajomość procesów rafineryjnych
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Proaktywnie poszukujesz rozwiązań

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy
  • 6 miesięczny płatny staż
  • Elastyczny tryb pracy
  • Szkolenia merytoryczne i rozwój kompetencji miękkich
  • Praca w zawodzie
  • Odpowiedzialność za projekt/zadanie

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.orlen.pl.