Młodszy Specjalista ds. Ofert i Wycen

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa Elomoto Sp. z o. o.

Elomoto Sp. z o.o. (operator ogólnodostępnych stacji ładowania samochodów elektrycznych) poszukuje partnerów handlowych do współpracy w całej Polsce. Zajmujemy się montażem i obsługą stacji ładowania (domowych i komercyjnych), wykonaniem ekspertyz dopuszczalności oraz rozwojem sieci własnych punktów.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu  osoby na stanowisko:

Młodszego Specjalisty ds. Ofert i Wycen

Zakres zadań:

  • analiza zapytań i opracowywanie ofert Stacji Ładowania Pojazdów,
  • analiza dokumentacji projektowej itp.,
  • współpraca z zewnętrznymi podwykonawcami i dostawcami na etapie składania oferty w zakresie technicznym i handlowym,
  • udział w negocjacjach, opiniowanie wycen, harmonogramów oraz zapisów kontraktowych oferowanych zakresów,
  • analiza i raportowanie w zakresie wykonywanych czynności i przebiegu postępowań ofertowych,
    wyjazdy terenowe w celu przeprowadzenia wizji lokalnej,

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów,
  • dobra znajomość Excela,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowania, sumienności i merytorycznego podejścia do zadań,
  • umiejętność pracy w stresie pod presją czasu,
  • mile widziana osoba ze statusem studenta.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • współpracę przy nowoczesnym i bardzo ciekawym projekcie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • kartę Medicover Sport.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@elomoto.eco