Rozpocznij swoją karierę w nieruchomościach jako Młodszy Doradca ds. Nieruchomości!

Marzysz o karierze w nieruchomościach, ale nie masz doświadczenia? Przekonaj się, jak łatwo możesz rozwinąć swoje umiejętności i osiągnąć sukces w tej rozwojowej i dynamicznej branży!

Jesteśmy agencją rekrutacyjną, prowadzącą rekrutację w imieniu naszego klienta – renomowanego biura nieruchomości działającego na terenie Warszawy i okolic, zlokalizowanego w dzielnicy Włochy. Nasz klient, obecny na rynku od 13 lat, specjalizuje się w wynajmie oraz sprzedaży nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.

Co oferujemy?:

– Kompleksowe szkolenie: Nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz do pracy, podczas miesięcznego szkolenia.

– Atrakcyjny system wynagrodzeń: Wynagrodzenie prowizyjne sprawia, że masz realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia, a także nie masz sufitu.

– Elastyczne formy współpracy: Możliwość współpracy B2B (możesz założyć działalność dopiero przy pierwszej transakcji) lub umowy zlecenia (dla studentów).

– Nowoczesne biuro: Pracuj w inspirującej przestrzeni w dzielnicy Włochy.

– Wsparcie w rozwoju: Jasna ścieżka kariery, kompleksowe szkolenie i opieka mentora zapewnią Ci sukces.

– Innowacyjne narzędzia i rozwiązania: Dostęp do nowoczesnych technologii ułatwiających codzienną pracę.

Czym będziesz się zajmować?:

– Aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów.

– Tworzeniem atrakcyjnych ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości.

– Prezentacją nieruchomości potencjalnym klientom.

– Utrzymywaniem długotrwałych relacji z klientami.

– Realizowaniem usług z obszaru nieruchomości.

– Dbaniem o wizerunek firmy.

Czego oczekujemy?:

– Ambicji i determinacji: Jest to praca dla osób lubiących wyzwania i nastawionych na osiąganie założonych celów.

– Pasji do nieruchomości: Jeśli interesuje Cię rynek nieruchomości, to jest praca dla Ciebie.

– Umiejętności interpersonalnych: Potrafisz budować trwałe relacje z klientami.

– Mobilności: Gotowość do podróży po terenie Warszawy i okolic.

– Dodatkowym atutem będzie posiadanie pierwszego doświadczenia w sprzedaży.

Dołącz do dynamicznego zespołu i zacznij budować swoją karierę w nieruchomościach już dziś! Wyślij swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Link do formularza aplikacyjnego: https://hrestie.traffit.com/public/form/a/fb4d11816d866e5fb51e0cbd7881875c6b72733d

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na kalina.angulska@hrestie.com