Płatne praktyki/staż w dziale technicznym

The British School Sp. z o.o

Twój zakres obowiązków

  • Analiza projektów technicznych, remontowanych części budynków,
  • Wizja lokalna istniejącego stanu części budynków do remontu,
  • Inwentaryzacja fotograficzna pomieszczeń przed remontem,
  • Przygotowywanie dokumentów realizacji robót (teren robót wraz zapleczem; protokół przekazania terenu robót; protokoły odbioru robót itp.),
  • Sporządzanie notatek z postępu prac i zgłoszonych problemów w czasie narad koordynacyjnych,
  • Weryfikacja i kompletowanie kart materiałowych od Wykonawców w celu akceptacji przez Inwestora,
  • Nadzorowanie postępu prac na budowie,
  • Zgłaszanie do Inwestora wszelkich nieprawidłowości w organizacji i realizacji robót.

Nasze wymagania

  • Student/studentka Inżynierii Lądowej/ Architektury/Inżynierii Sanitarnej (po IV roku studiów lub absolwent/ka),
  • Umiejętność czytania projektów technicznych,
  • Komunikatywność, samodzielność, inicjatywa,
  • Wnikliwość oraz sumienność,
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na okres wakacji, najpóźniej od 15 czerwca br.,
  • Umowa zlecenie,
  • Praca od poniedziałku do piątku min. 6h/dziennie,
  • Wsparcie merytoryczne,
  • Możliwość wykorzystania nabytej na studiach wiedzy w praktyce.
  • Miejsce odbywania praktyk: Warszawa, ul. Limanowskiego 15

Sposób aplikowania

Wyślij swoje CV na adres: malgorzata.lodkowska@thebritishschool.pl najpóźniej do dnia 15 maja br.

O nas

The British School Sp. z o.o. to nowoczesna placówka dydaktyczna istniejąca od 1992 roku. Jesteśmy członkiem prestiżowej Nord Anglia Education, grupy 83 szkół międzynarodowych, mieszczących się w 32 krajach. W naszej szkole w Warszawie nauczamy ponad 1250 uczniów w wieku od 3 do 18 lat. Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych i profesjonalnych nauczycieli. Naszej kadrze oferujemy szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na malgorzata.lodkowska@thebritishschool.pl