Młodszy Konstruktor

  • Pełny etat
  • Adamówek

Adal Sp z o.o.

Zakres obowiązków

-projektowanie instalacji i urządzeń w oparciu o wymagania i specyfikacje projektu: instalacje lakiernicze,   przygotowania powierzchni, systemy transportu, urządzenia grzewcze (piece, suszarki),
-przygotowywanie modeli urządzeń 3D, dokumentacji wykonawczej 2D oraz dokumentacji towarzyszącej BOM (Bill of Materials), Instrukcje Obsługi itp.,
-wykonywanie obliczeń, symulacji konstrukcyjnych oraz dobór urządzeń i komponentów,
-optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań,
-aktywna współpraca z innymi działami firmy przy realizacji projektów

Wymagania

-wykształcenie wyższe techniczne takie jak: mechanika i budowa maszyn, inżyniera chemiczna i procesowa, energetyka, inżyniera środowiska lub pokrewne,
-nie wymagamy doświadczenia w pracy na stanowisku konstruktora maszyn,
-mile widziani studenci ostatnich lat studiów,
-doświadczenie z zakresu projektowania maszyn w przemyśle (nie jest warunkiem koniecznym),
-umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów technologicznych,
-znajomość pakietu MS Office oraz programów wspomagających projektowanie 3D (preferowany Autodesk Inventor) oraz 2D (AutoCad)
-umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
-znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją i programami konstrukcyjnymi, mile widziana znajomość języka niemieckiego,
-umiejętność pracy w zespole, konsekwencja w realizacji zadań,dokładność oraz kreatywność,
-umiejętność współpracy z innymi działami w firmie,
-prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

-wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
-możliwość dalszego rozwoju i awansu zawodowego,
-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-możliwość wdrażania własnych pomysłów,
-możliwość rozwoju przy wymagających i niespotykanych projektach zarówno polskich jak i międzynarodowych,

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na praca@adal.eu