Technik Jakości

  • Część etatu
  • Warszawa

O AioCare

Jesteśmy częścią Trudell Medical Group.

Nasz zespół opracował innowacyjny, przenośny spirometr, który wspomaga leczenie i diagnostykę chorób układu oddechowego. W związku z dynamicznym, międzynarodowym rozwojem szukamy obecnie Techników Jakości (praca możliwa na cały bądź część etatu).

Stanowisko

Szukamy osoby odpowiedzialnej za realizowanie procedur kontroli jakości i udział w procesie przygotowywania produktu na ostatnim etapie produkcji. Do Twoich zadań będzie należeć obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych, a także czynności związane ze znakowaniem produktu i konfekcjonowaniem.

Zdobędziesz doświadczenie w sprawowaniu kontroli jakości urządzeń medycznych i będziesz miał wpływ na usprawnianie procedur. Dołączysz do dynamicznego zespołu naukowców i inżynierów posiadających duże doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu urządzeń medycznych.

Zakres obowiązków:

– przygotowywanie sprzętu i realizacja procedur kontroli jakości spirometrów obejmująca obsługę specjalistycznego generatora przepływu powietrza, strzykawki kalibracyjnej oraz dedykowanego oprogramowania;

– pomoc przy konfekcjonowaniu produktu gotowego do zwolnienia z serii produkcyjnej;

– udział w procesie kalibrowania oraz walidacji modeli kalibracyjnych spirometrów za pomocą dedykowanego oprogramowania;

– uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej;

– obsługa grawerki laserowej do znakowania tub;

– udział w pracach badawczo-rozwojowych z wykorzystaniem urządzeń kontrolno-pomiarowych;

– udział w rozwijaniu i usprawnianiu procedur kontroli jakości.

Wymagania:

– rzetelność i pracowitość;

– dobra organizacja pracy;

– mile widziana umiejętność obsługiwania urządzeń kontrolno-pomiarowych;

– znajomość pakietu MS Office;

– skrupulatność w wypełnianiu dokumentacji kontroli jakości;

– znajomość języka angielskiego (obsługa programów, czytanie dokumentacji)

FORMULARZ APLIKACJI: https://h2r.traffit.com/public/form/a/aGlnPQ==

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę h2r.traffit.com.