Asystent projektanta branży elektroenergetycznej

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa Egis Poland

Egis Poland jedno z największych biur projektowych w Warszawie w związku dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko asystenta projektanta branży elektroenergetycznej.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej oraz oczekiwaniami Klienta

Oczekujemy:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w projektowaniu,
  • Wykształcenia wyższego(lub w trakcie ostatnich lat nauki),
  • Dobra znajomość programu AutoCAD, MicroStation.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Praca w doświadczonym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

email: praca@egis-poland.com

z dopiskiem „PRACA – APE”

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na praca@egis-poland.com