Młodszy Programista

Witryna internetowa Atinea Sp. z o.o.

Atinea Sp. z o.o. Poszukujemy programistów. To ogłoszenie jest adresowane dla studentów, ale poszukujemy również programistów na etat.

Wymagamy biegłej znajomości co najmniej dwóch języków programowania.

Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem w pracy z dużymi klientami, jak i studentów rozpoczynających pracę.

Kim jesteśmy

– Tworzymy systemy dla dużych klientów w technologiach Oracle/Java, Microsoft/.NET i LAMP. Współpracujemy z dużymi klientami z Europy Zachodniej, USA oraz z oddziałami dużych firmy zachodnich zlokalizowanymi na Wschodzie.
– Jesteśmy twórcami platformy InstaLing, której regularnie używa ponad 100 tysięcy uczniów
– W zeszłym roku uruchomiliśmy InstaKod do nauki programowania
– Opracowaliśmy język NianioLang i udostępniliśmy jako open-source
– Pracując u nas w krótkim czasie będziesz miał okazję poznać nie tylko wiele technologii, ale również zrozumieć jak są one tworzone.

Kogo szukamy

– Poszukujemy ludzi, którzy chcą poznawać nowe technologie i je tworzyć.
– Od kandydatów oczekujemy chęci poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie algorytmiki i programowania.

Co oferujemy

– Konkurencyjne wynagrodzenie i rozliczenie za każdą przepracowaną minutę
– Elastyczne godziny pracy
– Zgrany zespół nastawiony na pracę