AVL Automotive Ambassador

Witryna internetowa AVL Software&Functions

Why not! Move different

Twoje obowiązki:

• reprezentowanie AVL na uczelniach i w środowisku studenckim
  • inicjowanie i współtworzenie wydarzeń promocyjnych na uczelni i w organizacjach studenckich
  • planowanie udziału firmy w wydarzeniach związanych z życiem akademickim
  • promowanie aktualnej oferty rekrutacyjnej AVL wśród studentów i absolwentów
  • zamieszczanie aktualności technologicznych AVL na stronie Linkedin “AVL in Poland”
  • dystrybucja materiałów informacyjnych i wizerunkowych
  • współpraca z działem marketingu w centrali

Twój profil:

• jesteś studentem 3 roku studiów licencjackich lub inżynierskich,
  • aktywnie działasz w organizacjach studenckich i/lub kołach naukowych,
  • znasz język angielski na poziomie B2,
  • media społecznościowe nie mają przed Tobą tajemnic,
  • dobrze czujesz się zarówno w pracy indywidualnej, jak i grupowej

• Płatny staż
  • Możliwość rozpoczęcia kariery w dużej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • Elastyczny czas pracy (umowa na 100/120 godzin w miesiącu, brak stałych godzin pracy)

Firma AVL Software and Functions została założona w lipcu 2008 roku w Ratyzbonie (jako spółka-córka firmy AVL List) i od tego czasu rozwija się w znacznym tempie. Obecnie firma zatrudnia około 600 pracowników reprezentujących łącznie ponad 40 krajów. Koncentruje się na wiodącym technologicznie oprogramowaniu i rozwiązaniach systemowych dla inteligentnej, ekonomicznie kompatybilnej mobilności, integracji systemów, rozwoju elektroniki oraz aplikacjach bezpieczeństwa i ochrony.

Pracownicy AVL Software and Functions rozwijają mobilność przyszłości w 6 różnych lokalizacjach, w tym w Warszawie (od 2015 roku).

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na magdalena.skiba@avl.com